Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Német hadsereget modernizálják?

Német hadsereget modernizálják?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy 2021ig több száz milliárd eurót költenek a hadseregükre ez igaz?

2019. szept. 6. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük.
2019. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
pénz kidobás egy olyan hadsereget fenntartani amit élesben valószínúleg nemis fognak használni. Töredék annyi háború van manapaság, azok is főleg polgálháborúk.
2019. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel hamarosan kezdetét veszi a Harmadik Világháború, kénytelenek lesznek.
2019. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Harmadik? Atombombábol elég van hogy sokakat kiirtsanak szóval minek ide milliárdokat költeni hadserege. Meg háború azért se törhet se mivel ott az ENSZ is meg a NATO. Úgyis az lenne a vége hogy aki vesztésre áll az beveti az atombombát. Így egyébként felesleges bármiféle modern hadsereg kivéve ha olyan gyorsak hogy letudnak szerelni egy ellenséges atomrakétát még robbanás előtt.
2019. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
A németeknek akkor lesz bajuk ha a hadseregükbe katonának már csak muszlimokat tudnak besorozni. A modern fegyvereiket majd ellenük fordítják és új kalifátus fog születni sajnos
2019. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

5-ös Németország lakosságának ha jól emlékszem a számra nemrég érte el a 25% az idegenszármazás. Az a gond hogy egy ilyen sűrűn lakott ország ami fejlett is egybe másképp nem tud fennmaradni hacsak nem enged be bevándorlókat mert nem hiszem hogy minden német család vállalni minimum két gyereket, míg egy Bangladesi család is kevesebbet vállal több évtized alatt ha jól tudom 7 helyett már 4-5-t, de ez még mindig magas.

Amúgy lehetne őket integrálni ideális helyzetbe, de az a gond hogy a bevándorlók tömbösen élnek, így mivel nincs szükség a német nyelvre mivel egymás közt élnek sokan egy közösségbe ahol olvastam pár cikkbe, így az integráció nemis létezik, de attól még a gazdaságot erősítik attól mert nem kapcsolódnak a német társadalomhóz.

Szerintem a vezetőknek félre kéne rakni adott összeget amit arra fektetnének hogy kipotolják a népességhiányt, ebben az esetben nem kellene függni a bevándorlóktól, mint ahogy az van Japánba, ott demográfiai katasztrófa van aminek normális körülmények között nagy válságot kellet volna okozni legalábbis szerintem mégse történt meg mert ők technológia csúcsvezetők, azt mondják ami Japánba van mai technológia az 10-20 év múlva terjed el világszerte.

Ennyi a véleményem, amúgy nem vagyok szakértő ezekbe szóval ne kritizáljatok agyon mert ezeket csak ritkán olvasom.

2019. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!