Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aszódi Attila független...

Aszódi Attila független értelmiségi, vagy megvette az atomlobbi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértő az energetikában.
2019. márc. 7. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Abban aránylag biztos vagyok, hogy független értelmiségiként lett atomenergiapárti; de hogy tényleg az orosz atomenergiát tartja-e a legjobbnak, vagy csak megvette a magyar kormány/a Roszatom, azt mezei halandó sose fogja megtudni.
2019. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aszódi Attila nemzetközileg elismert szakember, szakmája miatt -érthető módon - ő nukleáris energia párti.


Megvette az atomlobbi? Ezt sokszor nem igazán tudom értelmezni. Aszódi nyíltan kiállt bárhová, belement a nyílt vitákba,ő nem hülyeségeket hordott össze, mint egy báb. Az ő által jegyzett tevékenységének a szakmai részét nagyjából senki nem vitatta.


Ha egy nyílt erőműtenderen nyerte volna el valaki az építési lehetőséget és Aszódit választják kijelölt embernek valszeg kevésbé sározódik be a neve.


Most sem a szakmai dolgokkal van a gond igazán, hanem abból, hogy az egész paksi buli egy korrupción alapuló,hibáktól hemzsegő sz@rkupac.


Szakmailag szerintem jobb is neki, hogy kirakták a PAKS2 projectből, mert ahogy itt alakulnak a dolgok az sem kizárt hogy ebből még bős-nagymaros 2 lesz :D

2019. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!