Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire lenne szerintetek...

Drazicc kérdése:

Mennyire lenne szerintetek igazságos egy ilyen határkiigazítás?

Figyelt kérdés

[link]

Az országon belüli vékonyabb csíkok azok az új régiók, úgy meghúzva, hogy majdnem minden régióban abszolút magyar többség lenne, kivéve északkeleten Nagybánya környékén, ahol egy 250 ezres lakosságcserével lehetne megoldani a dolgot.


2018. dec. 10. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Hogy érsz rá ilyenekre de komolyan..
2018. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy mindenki mást csinál a szabadidejében.
2018. dec. 10. 21:52
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

#2

Szabadidődben nem tudnál valami hasznosabbal foglalatoskodni? :)

2018. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Igazságosabb lenne, mint a mostani. Ha nagyon objektív akarok lenni, akkor az északkeleti régiót meghagynám Romániának.
2018. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Igazságosnak igazságos.

Én jobbnak tartanám a Horvátország nélküli régi magyar államot a Kárpát-medencében.

A közelebbi múltban betelepültekből a Vajdaságból 1M szerbet, Erdélyből 2M románt visszatenni a Balkánra, kárpátaljáról meg pár 100K ukránt Ukrajnába.

A románok helyére Kelet-Erdélybe telepíteni a csángókat mert nem fognak nekik békét hagyni a románok.

A trianonkor országhatáron kívül került 3,3M magyar helyett most legalább ennyi nem magyar kerülne Magyarországon kívülre.

Szlovákiából szlovák autonóm tartomány lenne, Vajdaságból vegyes nemzetiségű autonómia, Székelyföld pedig székely autonómia Aranyosszékkel kiegészülve.

2018. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Mindjárt polgárháborúba borul az ország a kormány baromságai miatt, ez meg a szomszéd országok lerohanását tervezgeti. :D
2018. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

" Mindjárt polgárháborúba borul az ország a kormány baromságai miatt, ez meg a szomszéd országok lerohanását tervezgeti. :D

"


Nem lesz polgárháború. A határkiigazítások és népességcserék, kitelepítések pedig általában háború idején történnek, tehát nem a mostani békeidőben.

2018. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Kérdezz németeket, románokat, szlovákokat, magyarokat, akik annak idején részt vettek a lakosságcserében.

Az erősebb idegzetűeken csak a rettenetes erővel visszafojtott rángatózást veheted észre, ha erősen figyelsz. A gyengébb idegzetűek esetén nem lesz lehetőséged megismételni javaslatodat.

Én nem voltam érintett e témában. De sajnállak. Még megvetni sem tudlak.Ha látnád magad, borzasztóan szégyellnéd magad. Nem tudod mit teszel, de halát megvető bátorsággal teszed.

2018. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó te nem "betegségek" kategóriában akartál válaszolni valakinek? Ha nem tolnál annyi amfetamint esténként és tisztán látnád a dolgokat akkor nem tévednél el így a honlapon.
2018. dec. 10. 23:42
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Én meg érintett vagyok a témában mind sváb mind partiumi magyar részről. Nem csak kitelepítésben hanem a rokonaim megöletése miatt is.

A románoknak nem volt probléma hogy hozzájuk került 1,5M magyar meg egy csomó kettő identitású. És a történelem őket igazolta ebben az esetben.

Amúgy bocs de abszolút nem szégyellem magam, ha ezt a szemembe mondanád akkor talán rajtam vennéd észre a "rángatózást".

2018. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!