Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a "Hozz...

Ti mit gondoltok a "Hozz Világra Még Egy Magyart Mozgalom" kampányáról?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító. Rámentem a honlapjukra, és kiderült, emellett még homofóbok is. Szuper. Remélem megszűnnek.

2018. nov. 21. 06:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé undorító tényleg. Sajnos ilyen a politikai légkör. Anyakocának nézik a nőket.
2018. nov. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Én inkább a hozz a világra még egy roma programban hiszek. Több látszata van és hosszútávon több értelme is, ugyanis kevesebb potencionális rasszista ,xenofób születik, és mielőtt lenne a hiszti, beleástam magam a dolgokba és a magyar meg úgy a fehér emberekbe genetikailag benne van a mások feletti uralmi vágy kvázi a rasszizmus is. Ez tény.
2018. nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is gáz.

Èn odamondanàm tisztelt àllambácsinknak.

Persze csinàlok gyereket ha àtutal most nekem 30 milliòt,plusz 15 milliò tanulmànyok finanszìrozàsára,jah mellette egy csalàdi házat is kèrünk,mindezt egy gyerek esetèn.

Adom a bankszàmlaszàmot,kulcsokèrt mikor mehetek?

2018. nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
2018. nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem ismerem őket, nem követem a közéletet már egy ideje. Azzal gondolom nincs semmi baj, ha valaki gyerekvállalásra buzdít.


A "hogyan" nyilván nem mindegy, mert ez magánügy és senkinek semmilyen alapon nincs beleszólása.

2018. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fizetésemelés ***** válasza:
63%
Béna. Aki nem akar nem fog gyereket vállalni. Tessék ezt felfogni.
2018. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
70%
Nettó hülyeség. Ha valaki nem akar gyereket, akkor azért pláne nem fog vállalni, mert fogy a magyar. Van egy tábor akik egyszerűen nem akarnak gyereket, míg vannak azok akik bár szeretnének, az anyagi helyzet nem engedi meg. Utóbbiakat tekintve az lehetne inkább a motiváció, hogy emberhez méltó munkahelyeket és fizetést adnak, amiből a leendő szülő normális színvonalon tudja eltartani és kitaníttatni az állambácsi által megkívánt 3 gyereket. Ami egyébként egész megvalósítható lenne ha a tudjukkik segélyeire és "felzárkóztatására" szánt pénzt erre fordítanák.
2018. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Közvetettebben közelíteném meg a népességfogyás kérdését, így én a "Tegyük Élhetőbbé Az Országot A Korrupt Karrierpolitikusok Elzavarásával" programot tartanám hatékonynak az említett demográfiai változások visszafordításához. Meg kell néznem, lehet, hogy valamelyik párt, amelyik az ország érdekeit tartja szem előtt, már elindított egy ilyen programot, bár nem vagyok biztos benne.
2018. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Undorító! A Fidesz egyszerűen képtelen felfogni, hogy azok az emberek, akik (s akiknek a gyerekei) érdemben építeni tudnák az országot, a felháborítóan alacsony bérek és ugyanilyen magas megélhetési költségek miatt külföldre mennek, ahol többszörösen jobb a fizetés, és a munkamorál sem olyan lehúzó, mint itt.

Ezekkel a propagandaintézkedésekkel csak a cigányok és a felsőfokú végzettséggel nem rendelkező, nagy részben alkoholizáló, és esetenként már a cigányok életvitelét folytató magyarság fog gyereket szülni. S majd meg lehet nézni, hogy mikor ők felnőnek, akkor mennyire fognak tőkét termelni az országnak.

2018. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Röhejes. Semmilyen életforma nem szaporodik olyan területen, ahol problémás a fennmaradás. Fogj egy hangyafarmot, vond meg az élelmet és a populáció elkezd csökkenni. Akkor is, ha "hangyául" rájuk kiabálsz, hogy "párosodjatok"!

Hát igen, a politikusoknak nem erősségük a biológia.

2018. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!