Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a FIFA betiltja a futballpályákon a keresztvetést a játékosoknak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:32
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Szerintem a FIFA attól fél, hogy imádkozással plusz segítséget kapnak a vallásos csapatok, és biztos ami biztos betiltják. :D
2010. jún. 20. 15:38
 22/35 anonim ***** válasza:

szerintem tiltsuk be a FIFA-t! tök fölösleges

Amugy ezt nem tilthatják be, mert nincs rá semmiféle jogalap! Egyáltalán ki vernyákolhatna ezért?

2010. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Az hogy nagy az Isten állatkertje, de alacsony a kerítése.
2010. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 bumbi02 ***** válasza:
57%
és még a kapu is nyitva van:))
2010. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szerintem a hír kacsa. Nem írtak róla semmit se a kurucon, se a barikádon se írnak róla, pedig ők biztos lehoznának egy ilyen hírt. Amúgy mostanában tényleg eléggé divat lett üldözni a keresztényeket (lásd: keresztek ügye az olasz iskolákban).

Elég szomorú, hogy itt tartunk. Miközben nekünk tolerálni kell a muszlimokat, még akkor is, ha bűnöznek, a mi vallásunkat üldözik.

Pedig a szabad vallásgyakorlat alkotmányos alapjog, úgyhogy ha Magyarországon kerülnétek hasonló vitába, hivatkozzatok erre:

"60. § (1) A Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a gondolat, a lelkiismeret és a vallás szabadságára.


(2) Ez a jog magában foglalja a vallás vagy más lelkiismereti meggyőződés szabad megválasztását vagy elfogadását, és azt a szabadságot, hogy vallását és meggyőződését mindenki vallásos cselekmények, szertartások végzése útján vagy egyéb módon akár egyénileg, akár másokkal együttesen nyilvánosan vagy magánkörben kinyilváníthassa vagy kinyilvánítását mellőzze, gyakorolhassa vagy taníthassa."


Ez bizony az alaptörvényből van. Persze ez csak idehaza képez jogalapot, de a legtöbb ország alkotmányában van hasonló kitétel.


Ettől függetlenül a hír szerintem kacsa, de majd meglátjuk a fejleményeket.

2010. jún. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Előző! Akkor miért volt gond a kurucnak a tavalyi hanuka a nyugati téren??
2010. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor a szólásszabadság korlátozása.
2010. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:

Mindenkinek alkotmányos joga a vallásgyakorlás szal ezt nem tehetik meg egyszerűen...


meg én azt nem értem, hogy betiltják merthogy reklámozza a vallást... ÉS? mintha annyi hívő lenne manapság...

2010. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Nyomorék ez a Fifa szerintem. Vagy csak a zsidó vallást nem lehet kimutatni csak pajesszal. Vagy izrael nincs kinn a VB-n. ez lehet a probléma.
2010. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Szánalmas... Inkább a vuvuzelákat szüntetnék be! Egyet értek az előttem szólóval, ez lehet az igazi ok.
2010. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!