Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok a hálával,...

Ti hogy vagytok a hálával, divat még hálásnak lenni?

Figyelt kérdés
Sokat köszönhetek rokonaimnak, barátaimnak, kint voltam Angliában és az USA-ban, tanultam, most jó állásom van de semmi kedvem nincs hálásnak lennem, ott kint nem szokás, nem divat, itt meg mindig emlékeztetnek
2018. aug. 4. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem se szokásom hálálkodni. Én ha segítek valakin nem várom el érte, hogy hálálkodjon érte. Ha ezt mások elvárják tőlem, akkor kénytelen vagyok azt hinni, hogy nem is szívesen segítettek nekem, csak azért, hogy az adósuk legyek. Ez is egy igen káros mentalitás, ami valószínűleg még a szocializmusból maradhatott rajtunk.
2018. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A közeli hozzàtartozôimnak oke, de màs embereknek aligha... Attôl csak mègjobban kihasznàlják az embert, ha erzòdik rajta az èrzelgőssèg.
2018. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha valaki segít nekem, annak miért NE lennék hálás? Legyek inkább egy bunkó paraszt? Mondjuk a jelenlegi világ a tahóké, ez igaz.
2018. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

"de semmi kedvem nincs hálásnak lennem"


Mi az, amit te a hála alatt értesz és nincs kedved megtenni vagy átérezni?

2018. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!