Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem tarthatok önvédelmi...

Miért nem tarthatok önvédelmi célból egy 8,8 cm PaK 43 páncéltörő löveget otthon?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem túlzás pc. törő löveget használni önvédelemre? :D
2018. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább aknásítanék, mert mi van, ha többfelől támadnak egyszerre? És ha nem vagyok otthon, amikor jönnek a tankkal krumplit lopni? Aknamező, az kell!
2018. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#3 ezen is gondolkodtam, hogy egy 3 méter szeles senkifoldjet letrehoznak, szobesdrot, tankakadaly meg aknaval + kerítés, mozgásérzékelők, automata reflektorok
2018. júl. 31. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Jó, de mi van akkor, ha apache helikopter századdal jönnek krumplit lopni és nem vagy otthon? Automatizált légvédelmi rendszer is kell. És ha csillagrombolókkal jönnek? 50 bewawattos lézer ütegek is kellenek, meg szingularitás reaktor a bolygóvédő pajzs fenntartására. Meg kellenek warp inhibitorok is, hogy a csillaghajók csak a Naprendszeren kívül tudjanak kilépni a hipertérből így lesz idő egy megelőző csapásra is, mielőtt ideérnének.
2018. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert hosszabb 8 centinél.
2018. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak erre vágysz vegyél egy hatástalanított példányt azt engedély nélkül tarthatsz otthon, és verd vele agyon a betolakodót.
2018. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó, te felfogtad miről van szó?

Szeritem nem tudod, de ez egy több mint 5 tonnás, 6-7 méter hosszú páncéltörő ágyú, amivel elég nehéz lenne bárkit is agyonütni.

2020. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!