Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted Orbán Viktor miket...

Szerinted Orbán Viktor miket szokott álmodni?

Figyelt kérdés
Nyilván ő is szokott álmodni. Szerintetek milyen álmai lehetnek?
2018. júl. 3. 04:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
64%
Szerintem ahogy Putyinnal együtt félmeztelen horgásznak, meg lovagolnak, aztán feldug nekik Merkel egy-egy EU-mintás dildót.
2018. júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem arról álmodik, hogy hogyan lehetetlenítsen el úgy embereket mint engem és a szomszédomat, megfogtak a rendőrök , igazoltattak , látták a DK- bögrémet meg a kitűzőt és szondáztattak, nem ittam, de kipakoltatták a kocsit, majd megbüntettek mert nem volt elakadást jelző szögem, mondtam, hogy tudom, hogy azért csinálják üert politikai foglyot akarnak csinálni belölünk mert facebookon bírálom a rezsimet. Erre csak a szemembe röhögött a bérenc!!! Azt álmodja a viktátor, hogy börtönbe tetet!!!
2018. júl. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Harcol önmagával, a szellemeivel, a démonaival.
2018. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról álmodik, hogy lenézve újra látja a péniszét.
2018. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról álmodik, hogy eg hatalmas mesesajt üldözi, az a csokis gusztustalanság a 90es évekből, aztán rájön, hogy ő maga a mesesajt és felszívja magát az orrába.
2018. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt, hogy végre kizártak minket az EU-ból, itthon eltöröltük az összes még megmaradt demokratikus kényelmetlenséget és az esztergomi érsek végre felteszi a fejére a magyar szent koronát amihez forrón gratulál neki atyai jóbarátja Putyin cár.
2018. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A Felcsút megveri a Videotont a Bajnokok Ligája döntőjében.
2018. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!