Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem kapom meg én is a...

Miért nem kapom meg én is a 12 ezer forintos téli rezsicsökkentést?

Figyelt kérdés

Orbán a nagy hideg miatt MINDEN CSALÁDNAK ígért 12.000 forintot, de tudtommal csak a gázzal fűtők és a távhősök kaptak.

Mi miért nem kapunk semmit, akik fával, szénnel és egyéb módon fűtünk?

Hova lehet fordulni azért, hogy én is megkapjam?


2018. jún. 25. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
kérdésedben a válasz...
2018. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem látok választ.
2018. jún. 25. 22:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van valami módja, meg kell kérdezni az önkormányzatnál.


Vagy írjál a parlamenti ügyfélszolgálatra, hogy mit csinálj, és pontosan megmondják.

2018. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

pedig ott a válasz.

"de tudtommal csak a gázzal fűtők és a távhősök kaptak."


nyilván nem fognak a kezedbe nyomni 12 rongyot, számlával kell igazolni, hogy te szilárd tüzeléssel fűtesz.

mellesleg kicsit elkéstél ezzel, úgy fél évvel szóval nem tudom miért érzed ezt még aktuálisnak.

2018. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha nincs bekötve se gáz se távhő akkor nem kapod. Ez van. Ezt nyilván nem azért találták ki hogy az átlag ember jól járjon hanem hogy a nyuggereket maguk mellé állítsák.
2018. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem késett el, még áprilisban beszéltek róla az M1-en. Ezért érdemes nézni, mondták, hogy mi van azokkal, akik nem gázzal-olajjal fűtenek. Meg külön a társasházakról meg azokról akik albérlők, stb.

Mondom, a parlamenti ügyfélszolgálatnak kell írni, megmondják, hogy mit kell csinálni.

2018. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Önkormányzathoz fordulj.
2018. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"pedig ott a válasz"


Hát nincs. A kérdés az, hogy miért nem kapom meg!

Tehát miért?

Azt ígérték, hogy minden család, minden háztartás megkapja!

Olvass!

[link]


És ha már a rózsadombi, 3 milliót kereső villalakó kap, akkor jár a vidéki településeken, 100 ezer forintból élőknek is. Sőt, nekik kellene igazán.

2018. jún. 26. 18:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha ne kéred, ha nem jársz utána, hogy hol és hogyan, akkor senki nem fog utánad menni, hogy megkapd.


Kérdezd meg a megfelelő helyen, kérd, és MEGKAPOD!

2018. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

#9

Nem fogja mert fával tüzelőknek nem jár. Nekik elvileg ott a szociális fa, de az nem jár mindenkinek, gyakorlatban a helyi polgármester haverjai kapják azt.

2018. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!