Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miert nem adunk eselyt a...

Miert nem adunk eselyt a Jobbiknak? Miert mindig csak a fidesz?

Figyelt kérdés
Szerintem eljott az ido a kormanyvaltasra!
2018. márc. 23. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Én és az egész családom, illetve ismerőseim ,a Jobbikra szavazunk.

Hajrá Jobbik !!

Le a Fidesszel!!

2018. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%
Sz..r ügy, ha már csak ennyi érv maradt a Jobbik mellett, hogy ők még nem kaptak nyalókát.:D Amúgy nem értem, mit akarnak, a fidesz átadta nekik tálcán Simicskát tévéstül, újságostul, a balos lapok beszüntették a nácizásukat, összeborulhattak Fletótól Bernikéig mindenkivel. Mi kéne még?:D
2018. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%
Mert mondjuk egy náci pártot teljesen felesleges lecserélni egy másikra.
2018. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Hajra jobbik , hagyjuk már ezeket a 20. századi pártokat :D
2018. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
Mindent bele Jobbik!! Nyerd meg a választást Jobbik !!
2018. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony, Gőgös, Kunhalmi élen jár a Jobbik nácizásában.

És nem tartják égőnek, hogy a kommunisták náciznak!

Ezeknek tényleg kár megszólalniuk!

2018. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Én még tépelődöm, eddig jobbikos szavazó voltam, de teljesen elbizonytalanodtam annyira mocskolják egymást mindannyian.
2018. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Én is jobbikra szavazok mert egyszerűen nincs más értelmes párt rajtuk kívül! Ezt a mocskos Fidesz bandát lekell váltani most!! Tönkretették az egészségügyet meg az oktatást! Milliárdokat lopnak el és ez kell a magyaroknak? Az x a jobbikra megy! Múlthéten elmentem a kórházban beutalóval és nem láttak el mert nem volt orvos! Úgy kellett ügyeletre visszamennem! Elképesztően szomorú vagyok hogy a fizetésemből levonják az adót de amikor kórházi ellátásra szorulok akkor nem kapom meg! Mert a mocskos Fidesz banda ellopja a kórházaktól is a pénzt! Aki ma normális gondolkodik és nem akarja hogy a gyereke/unokája a suli elvégeztével külföldre meneküljön innen azoknak csak a remény a jobbikban lehet!! Hajrá jobbik!! 2018! Megcsináljuk!!
2018. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi az érv a Jobbik mellett, hogy ne a Fidesz legyen, meg miért nem próbálnak ki az emberek egy eddig még nem kormányzó pártot? LOL már, épp ezért nem szavaz rá aki épeszű, mert ez nem egy bugyi, hogy kipróbálom és lecserélem. 4 évre hatalomra kerülnének, kapjatok már észbe és ennyi az észérvetek mellettük, hogy csak ne más legyen. Édes Istenem, és nektek szavazati jogotok van...

Régen jobb volt a Jobbik, akkor még gondolkoztam is rajta kicsit, mára egy rakás szar lett, erre ma imádják még többen. El nem tudom dönteni hirtelen ti vagy a fideszes szavazók a hülyébbek-e.

2018. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

Aki olvasta a Jobbik programját, az tudja hogy mire szavaz!

Aki olvasta a Fidesz programját, az ugyanúgy hazudik mint Orbán és a hordája...

2018. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!