Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kirúghatnak ezért a suliból?

Kirúghatnak ezért a suliból?

Figyelt kérdés
Magyar tanárom baloldali, és mi poénból egy nagy swastikát rajzoltunk a táblára óra kezdete előtt. Megkérdezte, hogy ki volt, mondtam hogy én és erre elkezdett visítani, hogy megbánom ezt még és kifog rúgatni.
2018. márc. 15. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem rúgathat ki.

Max kapsz egy írásbeli figyelmeztetőt.



Amikor én voltam gimnazista, nekem is volt politikai alapú konfliktusom egy tanárral.Pikkelt rám a vén bolond, aztán beküldtem anyámat, aki osztja az én politikai nézeteimet, azután alig mert rám nézni.


Szintén baloldali,liberális nézetei voltak a tanárnak és órán politizált és én is elmondtam a véleményemet.

2018. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Bár a Btk. szerint:


335. § Aki horogkeresztet, SS-jelvényt, nyilaskeresztet, sarló-kalapácsot, ötágú vöröscsillagot vagy ezeket ábrázoló jelképet a köznyugalom megzavarására alkalmas - különösen az önkényuralmi rendszerek áldozatainak emberi méltóságát vagy kegyeleti jogát sértő - módon

a) terjeszt,


b) nagy nyilvánosság előtt használ, vagy


c) közszemlére tesz,


ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő.

2018. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem azt mondom hogy ki fognak, de kirúghatnak simán.

Nem egy vicces krix-krax, hanem egy tiltott önkényuralmi jelkép, tesó...

2018. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
én a kezed törtem volna el a helyébe :DD
2018. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Magyarból buksu az tuti
2018. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Ennek a problémának semmi köze a politikához. Ha jobboldali lenne a tanár, szerinted megdicsért volna? Ez pártpreferenciától független dolog és nem azért mérges a tanár mert ő baloldali, hanem mert tiltott önkényuralmi jelképpel poénkodsz. Már ha igaz a történet, csak mert senki nincs olyan hülye sem bátor hogy horogkereszteket rajzolgat majd a mellét verdesve kiáll és felvállalja.
2018. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanárod lennék, én baloldaliként nagyon alattomos lennék és szép lassan el ellehetetlenítenélek, megpecsételném a további sorsodat, hidd el nekem tanárkén már láttam ilyesmit, nagyon rosszul tetted, hogy kikezdtél vele, hatalom van a kezében, kérjél bocsánatot minél előbb tőle, vagy menj el, mert hosszú távon nincs jövőd, már ha törődöl egyáltalán önhittségedben egyáltalán magaddal még....
2018. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó, de na, ne politizáljon már....
2018. márc. 15. 20:11
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem rúghatnak ki, ez semmiség, semmilyen törvénybe nem ütközik.
2018. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Utolsó ugye te most vicces akartál lenni?
2018. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!