Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rieju rr 50 (70ccm) szeretnék...

Rieju rr 50 (70ccm) szeretnék rá egy új kipufogót valami jó sportosat de nem tudom hogy elég lenne-e egy sportdobot venni vagy a gyári rezó helyett vegyek tunning rezót? Sebesség növelés lenne a cél.

Figyelt kérdés
Most egy házilag barkácsolt van rajta és 65 a végsebesség. Egy jó rezó fontosabb mint egy dob?
2018. márc. 6. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A választások előtt nem honném
2018. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fidesz1987 ***** válasza:
Köszönjük bejelentését! A járőrök hamarosan megérkeznek Önhöz és leelenőrik a motor engedélyezett lökettérfogatának meglétét. Kérjük szíves türelmét, addig ne hagyja el a helyszínt míg kollégáink kiérkeznek. IP címét és internetes kiszolgálójának nevét adatbázisunk rögzítette.
2018. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló nagyon vicces... Egyébként van egy szabályos 50ccm hengerszett, megnyugodhatsz mostanában azt használom. Értelmes hozzászólásokat várok, unatkozók kíméljenek.
2018. márc. 6. 22:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Már észleltem hogy rossz helyre írtam...
2018. márc. 6. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!