Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az atv-n ma reggel láttam vmi...

Az atv-n ma reggel láttam vmi 'the 700 club'-ot. Mi az egyáltalán?

Figyelt kérdés
Valami idétlen amerikai sz.arság aminek a műsorvezetője egy vénember meg egy vénasszony, ahol 'nagyon érdekes' történeteket mesélnek el megtérésekről stb meg, hogy a zsidók nép a világ legokosabb legelőrelátóbb népe vagy mit tom én, hogy hogy fogalmazott.
2010. jún. 6. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
amerikában the 700 club, itthon pedig Vidámvasárnap.
2010. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Amerikai keresztény műsor, amolyan híradó-jellegű show.

Eléggé hírhedt, nem értem az ATV-t, minek rontanak az amúgy is erősen elfogult imidzsükön.

2010. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg elég előrelátó nép, nem véletlen van akkora befolyásuk az egész világon, és nem véletlen kaptak saját államot. A sok birka nemzsidó (goj) meg végignézi és tűri.
2010. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a "felső 700".
2010. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Főzős Laci ***** válasza:
Elmondom én mi az:egy amerikai show maszlag,tök buta embereknek!Európába nem való,csak az új világba!
2010. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 700-as klub egy amerika, The 700 Club nevű Keresztyén televiziós műsor, amelyben híreket mondanak, politikai eseményeket megtárgyalnak illetve mivel Keresztyén bizonyságokat mesélnek, hogy Isten hogyan változtatta meg sok ember életét illetve imádkoznak értük. A műsorvezető Pat Robertson világhírű tanító a Karizmatikus Keresztyénségen belül.
2016. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!