Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik országban vannak a...

Melyik országban vannak a legszigorúbb törvények?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 23:44
1 2
 11/17 Optipolar ***** válasza:
Észak-Koreában és a fundamentalista iszlám országokban.
2017. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

8, PC diktatúra kissé olyan mint a Nagy Testvér vagy a gondolatrendőrség... Nyilván senkit sem ölnek meg, nem erről van szó, de ott bármilyen konzervatívabb vélemény után kirúghatnak... De ezek csak "legendák"... A gyakorlatban a "feminista törvénykezést" tudom felállítani. Svédországban egy apasági tesztet a nő beleegyezése nélkül nem végezhetnek el, még akkor úgy se, hogy közben a feltételezett apa fizeti a gyerektartást. Magyarul annyi joga nincs a gyerekhez, hogy leellenőrizhesse, hogy az övé-e... De fizetni fizessen!... A Másik kedvencem pedig a prostitúció-törvény. Ahol a prostitúció illegális, viszont legális az emberi testet árucikké tenni, de elfogadni nem. Ez azt jelenti, hogy a prostituáltat (a strici nélkülit se) nem büntetik, amikor felkínálja magát, de azt, aki elfogadja azt igen... Ez egy jogi nonszensz... Mintha a dílert engednék szabadon és a fogyasztót üldöznék...

Csak Magyarországról nézve ez annyira kultúridegen (hál' Istennek), hogy néhány szélsőjobberen és Puzséron kívül senki sem beszél erről

2017. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

@12

Sikerült az életben kevésbé lényeges dolgoknál leragadnod. Ha én arra gondolok, hogy korlátozzák a személyes szabadságomat, akkor nem az jut eszembe először, hogy a prostituáltakat védi a törvény a stricik ellen.

2017. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13, Szó nem volt stricikről... Egy strici nélküli lakásos prosti bármelyik kuncsaftja börtönben végezheti, anélkül, hogy a prostival bármi történne... De nem is ez a lényeg. Ha te egy állami iskola igazgatójaként azt mondod, hogy nem támogatod a melegházasságot bármikor kirúghatnak
2017. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdés szerintem túl általános? Melyik törvényekre gondolsz? PTK, adó???? Ahol halál büntetés van az kemény? Az esetek többségében meg is érdemli akit kivégeznek, hibaszázalék biztosan van, de az elrettentő ereje biztos elég erős. Nálunk se lenne fele ennyi bentlakó ha bevezetnék. most meg jön a tél és az összes dutyi teli van, mert betörnek valahova és utána odabent van szállás, fütés, kaja, TV... kint meg meg kéne dolgozni érte.


Adó törvények, azért svédországban volt olyan aki olyan sávba esett hogy többet kellett adóznia mint amit megkeresett.


Szólás szabadság USa a nagy szólásszabadság országa, börtön bűnetés jár annak aki tüntet az iraki háború ellen.

2018. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

észak kórea egyértelmüen. a bünözés is ott a legalacsonyabb

https://www.youtube.com/watch?v=vNwx7JPZBD4

2018. jan. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"De nem is ez a lényeg. Ha te egy állami iskola igazgatójaként azt mondod, hogy nem támogatod a melegházasságot bármikor kirúghatnak"

Értem mit szeretnél, mondjuk pont rossz a példa. Egy tanár nem politizálhat. Magánemberként meg nem biztos, hogy kirúgnának. Ha vezetői pozícióban vagy, akkor meg szólásszabadságtól függetlenül nem fogsz ideologizálni, mert vezetőként nem csak magadat képviseled.


A k...a meg nem fogja a saját ügyfelét bemószerolni, de nem is erről szól az a törvény, hanem hogy könnyebb legyen jogilag megfogni a futtatókat, vagy a k..ákat nem rendeltetésszerűen használókat.


Tudom h rossz érvelés, de ha neked ettől a legkevésbé szabad ország Svédország, akkor mondhatnék én is két ugyanilyen kaliberű dolgot bármelyik országról, és te ugyanúgy kinevetnél engem.

2018. jan. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!