Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ezzel érvelnek a Fideszr...

Miért ezzel érvelnek a Fideszre szavazók?

Figyelt kérdés

Sok esetben, amikor szembesítik őket azzal, hogy az elmúlt 8 évben semmi más nem történt, csak súlyos megszorítások, adók, korrupció és.. megannyi negatívum, akkor azzal érvelnek, hogy a korábbi kormányok is ugyanezt tették.

Számomra nagyon furcsa, hogy így érvelnek, holott a Fidesz azért lett megválasztva, mert az emberek változást (pozitív) vártak, amit ők meg is ígértek, és többszörösen megszegték ezeket az ígéreteket. A Fideszes birkák hogyan tudnak efelett szemet hunyni, és azzal rálegyinteni a dologra, hogy "dehát korábban is hasonló volt"?


2017. nov. 17. 19:21
1 2
 11/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Ha neked nő a fizetésed 15 ezer ft-tal, de cserébe 40 ezer forinttal többet fizetsz összességében ugyanazokért a dolgokért, akkor az romlás."


Nekem speciel nem ennyivel nőtt a fizetésem 7 év alatt, de ez az én magánügyem. Igaz, ennek az emelkedésnek nem sok köze van a Fideszhez, de ez szintén megint megánügyem, hogy miért és hogyan. Viszont azt nem látni, hogy hiába tedd téged tönkre a Fidesz, sokaknak viszont segített. Minden kis szar adóval és baromságával együtt is. Na ezt nem látni vakság és hasonló birkaság, mint feltétel nélkül elfogadni és követni Orbánt.

2017. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Viszont azt nem látni, hogy hiába tedd téged tönkre a Fidesz, sokaknak viszont segített."


Inkább úgy fogalmaznék,hogy KEVESEKNEK SOKAT!

2017. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A felső rétegnek javította az életét, ez valóban így van. Viszont Magyarországon nem ez a réteg az, amely többségben van. Ebben az országban hosszú éveket kell spórolni, hogy egy belvárosi albérletet tudj hosszútávon fizetni, és mellett még enni is tudj, neadjisten élni. Értem én, hogy foggal-körömmel próbálod a tolvaj pártodat védeni, viszont sajnos még mindig csak feltételezed, hogy a Fityesz segített az embereknek.
2017. nov. 18. 17:07
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,a lényeg,hogy úgy úgy propagálja,hogy sokaknak jó.


Egy fenét.

Elismerem van,akinek jó,akik jól keresnek,ők jól jártak,kb a felső 20-30%.


Vannak olyan emberek,akik viszont nem járnak jól,mégis a fideszre szavaznak,annak ellenére is,hogy kizsákmányolt réteg ők is,mert buták,egyszerű agymosó propagandával irányíthatóak.

Ezért van 2/3-a a fidesznek,mert ez így kb kiteszi a társadalom 50-60%-át.


A maradék,akinek meg nem ment el még az esze és nem is járt jól a fidesszel ők kisebbségben vannak.


Ezért a töretlen siker...

2017. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!