Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hatarontuli magyarok: fogtok...

Hatarontuli magyarok: fogtok elni (ha lehet) a kettos allampolgarsag lehetosegevel? Orultok ennek a torvenynek?

Figyelt kérdés

Minden magyar orul most a hataron tul ennek a javaslatnak, torvenynek? Mert volt, akitol hallottam, hogy sokan vannak, akik nem tartjak jonak, vagy azt mondjak, hogy nem most kellene ezt illetve olyan is van, aki mar igy elte le az eletet, nem akar magyar allampolgarsagot, mert Magyarorszagon sajnos igy is sok ember romannak hivja az erdelyit vagy szlovaknak a felvideki magyart. Ok ott ugyis magyarkent elnek ha allampolgarok, ha nem.


Szoval elsokezbol szeretnem hallani, hogy mi az ottani magyarok velemenye? Szerintetek igazan azert teszik, hogy magyar allampolgarsagot adjanak vagy az elsodleges cel a szavazat-es szimpatiaszerzes a kov. valasztasokra?


Kerem, hogy ne olyan magyarorszagiak irjanak, akiket nem erint ez a hataron tuli kerdes es csak a magyar partok allaspontjat hangoztatjak.


2010. máj. 27. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Fura a kérdés megfogalmazása, mivel láthatóan te is Magyarország határain túl élsz...
2010. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

ez nem is az öregekkel tenne jót, hanem a fiatalokkal.

Pár napja írtam már ehhez hasonló kérdéshez, h nekem nem volt alkalmam rendőrtisztire jelentkezni, mert nem vagyok magyar állampolgár, de a hugom már meg akarja ezt tenni, úgyh mindketten kérvényezni fogjuk. És én lesz.rom h elveszítem a szlovák áp-ot, mert Mo-n szeretnék letelepedni, s ha megkapom így könnyebb dolgom lesz.

2010. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En kulfoldon elek, de nem vagyok hataron tuli magyar. Az "Anyaorszagbol" szarmazom.
2010. máj. 28. 02:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Vajdasagi vagyok,kerni fogom,a ferjem nem.

Azert kerem csak mert van egy pici lanyom aki utannam igy megkapja,ki tudja hatha egyszer hasznat veszi.

valoszinuleg megkapom hisz torzsokeres magyar csaladbol szarmazom,a dedtatamnak magyarorszagi cime volt,mielott szetesett nagymagyarorszag.

2010. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!