Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a helyzet az Echo Tv-ben?

Mi a helyzet az Echo Tv-ben?

Figyelt kérdés
A választás előtt a tulajdonos, Széles úr 100 %-osan felcsatlakozott a FIDESZ-hez és annak Jobbik-ellenes kampányához. Ennek jegyében kellett távoznia Pörzse Sándornak, és most talán Kondor Katalinnak is, és szidták a Jobbikot minden műsorban, ahogy csak bírták. De Vona Gábor a közelmúltban visszatért a képernyőre (bár nem teng túl), és látványosan kibékült a tv-vel. Azóta több jobbikost látok a beszélgetős műsorokban. Most akkor mi ott a helyzet? Valahogy nem állt össze a kép.
2010. máj. 21. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Széles arra számított, hogy azért, mert munkát adott másodosztályú fideszes szakembereknek - lássuk be, azon a csatornán nem a párt legjava szerepelt, a képességei alapján tán Bayer az egyetlen, aki ér ott valamit - és évente százmilliókat bukott a tévén, majd miniszter, államtitkár, vagy mifene lesz. Na, nem lett.
2010. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor most visszasodródik a Jobbikhoz?
2010. máj. 21. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Most szerintem - bár nem látok bele a fejébe - próbál lavírozni a jobboldal ilyen-olyan klikkjei közt, figyelembe véve, hogy kétharmad van.
2010. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
OK. Kösz. Nem lett miniszter, államtitkár, de még kielégíthetik egy-két zsíros állami megrendeléssel. Vagy ez se merül fel?
2010. máj. 21. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
az alapján, amit én hallottam, széles már rég nem a pénzre játszik, van 50+ milliárd forintja, az még dollárban is tekintélyes vagyok, ő már politizálna.
2010. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik Jobbikos politikus szerepel egy TV-csatornán,akkor az már szerintetek szélsőjobbos adó?
2010. máj. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7.05: Ezt itt senki nem írta.
2010. máj. 23. 09:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Echo.TV olyan mint az amerikai "C"katagórias filmek,nincs,nem volt erdemi mondanivalójuk,nem is nezik sokan!
2010. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért az RTL-nél, TV2-nél több a mondanivaló, de azt elismerem, hogy nem egy világklasszis csatorna.
2010. máj. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!