Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jelenleg mi alapján állapítják...

Jelenleg mi alapján állapítják meg a nyugdíjat?

Figyelt kérdés
A nyugdíjintézet most küldött egyeztető levelet. A felsorolásban szereplő összegek csak töredéke a ténylegesen befizetett pénznek, mivel én a nagyobb hányadát magánnyugdíjként kezeltettem. Amit tudvalevő viktorunk megszüntetett. Vajon azt az elvett befizetést is be fogják számolni? és hogyan?
2017. júl. 4. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azt számítják be, amit a Nyugdíj hivatalnak fizettél. A magánnyugdíj befizetést nem, az elveszett.
2017. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Nyugdíjbiztosító Intézet csak arról tudhat, amit neki fizettél. Amit a magánnyugdíjpénztárba fizettél, az valójában a vagyonod, amit e célra tettél félre. Ezt Orbán Viktortól kérd, ő átirányította az egész ország vagyonát a saját számlájára.

Ezért csak az állami intézménybe fizetett összegeidet nézd.

2017. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy sok ezer társammal viktort támogathattam! most meg mehetünk a híd alá csövezni. Hiszen ebből a 0,5% ból még kenyérre sem lesz pénzünk. A 8%-ot meg harc nélkül odaadtuk.
2017. júl. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!