Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen az ideális poltikus?

Milyen az ideális poltikus?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Amelyik hazudni csak az ország érdekében fog.
2010. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
5 méter mélyen a föld alatt. Nekem ez az ideálom.:D:D
2010. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Van olyan?
2010. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

"5 méter mélyen a föld alatt. Nekem ez az ideálom.:D:D"


Gratulálunk, eszerint Ön anarchista.

2010. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Akit nem igazán az ideológia, hanem a szakmaiság vezérel, és úgy fogná fel az egész munkáját, hogy ez egy olyan munkahely, ahonnét kirúghatják, a főnöke pedig a nép. Nagy munkamorállal rendelkezne. Szerintem ilyen egy ideális politikus.
2010. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

"Akit nem igazán az ideológia, hanem a szakmaiság vezérel"


A politika egy olyan szakma, amely lényegében sohasem ideológiamentes. Ideológiamentes politikus kevés van: azok, akiket tényleg semmi más nem érdekel, csak az, hogy hatalmon legyenek. Azaz a legkártékonyabb politikusok éppen ilyenek.

2010. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
A politika jellegéből fakadóan az ideális politikus fogalmi képtelenség, mivel a különféle értékrendű és érdekű embereknek és csoportoknak más az ideális politikus.
2010. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Akit nem öveznek botrányok, nem a zsebét tömi, csak az ország érdekén dolgozik.

Sztem Gordonka jó volt... hallottatok ezalatt az idő alatt botrányokat mint azelőtt? És a külföld is elismerte Mo gazdasági fejlődését ami azért mutat vmit!

2010. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok anarchista. Az anarchizmus egy elképzelt megvalósíthatatlan buta dolog. Amúgy meg ha majd a politikai elit tesz azért hogy egy jobb hírnevet kiharcoljanak maguknak. Akkor majd nem a föld alá kívánom tenni őket. Itt az új kormány, várom hogy lesz e jobb hírneve a politikusnak, tesznek e érte.
2010. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

"Akit nem igazán az ideológia, hanem a szakmaiság vezérel"


A politika egy olyan szakma, amely lényegében sohasem ideológiamentes. Ideológiamentes politikus kevés van: azok, akiket tényleg semmi más nem érdekel, csak az, hogy hatalmon legyenek. Azaz a legkártékonyabb politikusok éppen ilyenek.



Nem mindig. Mondjuk egy olyan politikus, aki miniszteri posztot kap, pl. egészségügyi miniszteri státuszt, annak csak a szakmának megfelelően szabad dolgoznia, és nem valami ideológia szerint kell tevékenykednie, mert akkor szét is rombolhatja az egészségügyet (lásd utóbbi 20 év).

2010. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!