Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki az a Dr. Zion? Hogy néz...

Ki az a Dr. Zion? Hogy néz ki? Képregényhős, vagy mi? XD

Figyelt kérdés
Tudjuk már, hogy ő egy zseniális zsidó professzor, ám egyben gonosz, perverz, pedofil, nekrofil, zoofil, fekália kedvelő őrült doktor :D. De vajon hogy néz ki? Több kérdésben is láttam már, hogy ilyen választ írtak, hogy "hogy majd a gonosz, őrült, zseniális, nekrofil professzor majd így, meg úgy", de rákerestem Google-n, és nem találtam róla semmit... Egyáltalán mi ez? XD Lehet, hogy a válaszoló csak kitalálta ezt az alakot, ami beteges elméjében lakozik, vagy lehet, hogy ő maga Dr. Zion? Erre keresünk itt választ... XD
2010. máj. 16. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Remélem idetalál az, aki Dr. Zion-s válaszokkal bombázza a kérdéseket! :DDD
2010. máj. 16. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Mi ez? Madár? Repülő? Nem, ez: Dr. Zion!

Úristen! Valaki bajban van! Simon! Irány a Zionkopter!

2010. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


sajnos ez egyáltalán nem vicces dolog, de kezdetben ennyi legyen elég, ha elolvastad írj egy emailt és a 20 adik századi és jelenkori dolgaikról is adok neked linket.

2010. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az első mondatod tökéletesen illik rá!

Amúgy Zion=Cion,cionizmus pl: [link]


amúgy pfujjj [csula kiköp szmájli]

2010. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahha, szóval ez kb. olyan, mint Spider Jerusalem, csak ez a figura egy antiszemita által kitalált...
2010. máj. 16. 21:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, kifulladtunk? A kitaláló, esetleg maga Dr. Zion nem jelentkezne itt? :DD
2010. máj. 16. 21:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!