Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lennétek szívesek ezt elolvasni?

Lennétek szívesek ezt elolvasni?

Figyelt kérdés

Nem, ennek semmi köze sincs a politikához, jól látjátok. Csak szeretném elérni, hogy esetleg normális viták alakuljanak ki itt.

[link]


Nem, ezek nem csak az xy párt hívei között előforduló hibák, hanem minden egyes párt szimpatizánsai elkövetik.


2010. máj. 10. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kötelező tananyaggá tenném:)
2010. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából ezt az iskolában kéne alapból tanítani mondjuk

Erkölcs,Etika és Állampolgári ismeretek órán.

Engem nem tanított meg senki hogyan kell érvelni mint ahogy az itt írogatók 98%-át.De igyekszem.

2010. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az érvelés, és ezzel kapcsolatban az érvelési hibák a tananyag részei voltak. Igaz, nem magyar tanterv szerint tanultam...
2010. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az melyik érvelési hiba, hogy kérdez az ember valamit, amire tényleg nem tudja a választ, és ilyen válasz érkezik:


"Majd rájössz magadtól, úgy sem értenéd"


Hiába kérdezem, 47x mindig ilyen kitérő válasz jött, mintha nem tudná a válaszra a kérdést, vagy nem lenne egyszerűen válasz rá, de nem ismeri be.


Ez érvelési hibának számít?

2010. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogász szakon retorikán tanítják ezeket, de szerintem nem csak jogi képzéseken kéne tanítani, hanem mondjuk középiskolákban.
2010. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, annak. Figyelemelterelés, angolul vörös hering, valami más nyelven meg(latin?):

[link]

Amikor azt mondja "úgysem értenéd" az témához nem kapcsolódó személyeskedés, amikor pedig azt hogy "majd rájössz" azért nem kapcsolódik a témához mert te akkor akarod tudni(vagy választ a kérdésedre, ha tudod magadtól is csak kíváncsi vagy mit mond rá ő).

2010. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is mint az első
2010. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!