Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A TV2 vagy a kuruc. Info híre...

A TV2 vagy a kuruc. Info híre tűnik hitelesebbnek erről az ügyről?

Figyelt kérdés

TV2 verzió:

http://www.youtube.com/watch?v=ewj_fnA6FwM


kuruc.info verzió:

[link]


2010. máj. 6. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Én a TV2-nek sose hittem... Nem most fogom elkezdeni...
2010. máj. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tanuld meg egy életre. Minden média a pofádba hazudik és leszarja hogy mit akarsz.
2010. máj. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
kuruc infó hiteles
2010. máj. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
a kuruc is k*rvára de hiteltelten, mindemellett végtelenül primitív is, ám nekik kell most, hogy igazat adjak.
2010. máj. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
kurucnál nincs hitelesebb portál. Még hülyeséget nem írtak le, ellenben az index-el. A TV2, RTL meg kb egy celebbulvár újság szintjén áll.
2010. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez nagyon tetszik... kezdenek ott a szélen is rájönni, elöbb utóbb a leghülyébb követőiknek is fel fog tünni, hogy mintha nem csak és kizárólag a cigányokkal lenne gond. nosza meg is szülték az új fogalmat, "elcigányosodott magyar". a könnyem is kicsordul a gyönyörűségtől...
2010. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindkettőből ugyanazt szűröm le, szóval nem értem a kérdést. Csak tudni kell a sorok között olvasni.


Amúgy meg szerintem se hiteles a kuruc, kb. azt írnak meg amit akarnak, és amiről akarnak.

2010. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bumbi02 ***** válasza:

anuld meg egy életre. Minden média a pofádba hazudik és leszarja hogy mit akarsz.


még jó hogya kuruc is média...

2010. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!