Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vona azt mondta, hogy ha...

Vona azt mondta, hogy ha 2018-ban sem nyer a Jobbik lemond a pártelnökségről, viszont újra indulni fog a pozícióért. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha tényleg lemond, szerintetek lesz még esélye vezetni a Jobbikot?
2017. jan. 1. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még csak a 2016. júniusi híradásoknál tartasz? Jól el vagy maradva.
2017. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de jelen állás szerint, készülhet a lemondásra.
2017. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bukott politikai karriert tudhat magának, jogos a lemondás.
2017. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a nem vesz többé poharat a kezébe (alkoholisták mondják). Na ná mert üvegből iszik.


Le mond mer mi a fity fenét tehetne. Mikor választási győzelmet ígért 18-ra. DE nem esne ki a pikszisből ezért újra indul. Ennyi.

2017. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megjött a sok jósnő akik elmondják hogy mi fog történni a 2018-as választásokon. És ez 100%-ig biztos.

Egyébként ti hallottátok azt hogy a nyugdíjasok nyugdíja 500 forinttal emelkedett? Mert amikor én hallottam nem bírtam abbahagyni a nevetést

2017. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jóslat ide v oda én a helyedben Jobbik győzelemre nem számítanék.
2017. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ne? Mennyi az esélye hogy a jobbik fog nyerni? 50% Vagy igen vagy nem. Ha veszünk 4 pártot mindegy melyiket akkor mennyi lesz az esélye hogy nyerni fognak? 25%. És az a 25% nem egyenlő a 0-val. Ez olyan mint a foci. A legbénább csapat is megverheti a legjobbat.
2017. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert most mindenki azt mondja hogy kizárt hogy a jobbik győzzön, a fidesz fog. Na de. Szerinted 2014-ben a brazil - német meccs előtt legtöbben mit mondhattak? Azt hogy a brazilok simán megverik a németeket. Mennyi lett végül az állás? 7-1 re megverték a brazilokat. Amit szerintem max csak a részegek mertek volna kimondani.

A politika is ilyen. Bármi megtörténhet. Nem lehet kijelenti biztosra sem azt hogy a jobbik nem fog nyerni, sem azt hogy a fidesz fog győzni, de azt sem hogy az mszp még a parlamentbe se kerül be...

2017. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ideje a Jobbik nagyon megosztó vonalat követ, amely párton belüli ellentétekhez vezet. Nagyon sok olyan szinpatizánst ismerek, akik csalódottságukban hagyták ott a pártot. Lehet, hogy sikerül új rétegeket megszólítani, de mit ér, ha közben a "hátország" ugyanennyivel morzsolódik le?.

2018, biztos szoros lesz, de jelen állás szerint nem várok jobbikos győzelmet.

2017. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Jobbik bizonyosan nem fog nyerni. Az LMP-nek sincs 50% esélye egyébként. Kijelenthető, hogy az a párt sem fog, realitás. Vona elnavigálta a pártját a süllyesztőbe....Radikalizmust bedarálta, elvhű politizálást félretette....és szöges ellentétjét mondja mindennek, amit a párt alapításakor kimondott. tehát a radikális szavazókat is elveszítette. Ezzel többet bukott, mint nyert. Nem véletlenül nem képes erősödni a statisztikák szerint sem. Lehet önámítani, DE A JOBBIKNAK REÁLISAN NINCS ESÉLYE A GYŐZELEMRE ÉS MOST MÁR A 2. HELY IS KÉRDÉSES.
2017. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!