Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem hogy mi történik az ATV-ben?

Figyelt kérdés

"Nem lehet persze nem észrevenni, hogy az inkább ellenzéki, de kormánypropagandát hirdetések formájában azért befogadó ATV-ről távozik egy olyan újságíró, aki elég sok borsot tört a kormánypárti politikusok orra alá, és megszűnik egy politikai-közéleti hírháttérműsor is, amiben szintén kapott a kormány hideget-meleget -igaz, az Egyenes beszéd folytatódik, és a csatorna ígérete szerint nem fog változni a stílusa."

és persze Olgánk eligazol...

mi a franc történik?



2016. dec. 19. 16:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Már a Hit-gyüli is egyház. Az ATV tulajdonosa pedig Németh Szilárd (Rezsi Szilárd), Németh Sándor fiacskája.
2016. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Az ATV tulajdonosa pedig Németh Szilárd (Rezsi Szilárd), Németh Sándor fiacskája."


Németh S. Szilárd (Németh Sándor birodalmának koronahercege) nem egyenlő Németh Rezsiszilárd volt kormánybiztos, Fidesz-taggal. Ez két különböző személy.

2016. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A "hiteles átv-nél" is ezek szerint a pénz beszél.


Még ha a vérbalos K. Olga ott is hagyta, de a régebben még 100%-ban fideszes hírtv-hez az kb. olyan köpönyegforgatás.


Most nem tudom a hírtv milyen, de szerintem még valamennyire jobbos lehet, bár ki tudja.

2016. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Alighanem, kaptak egy szeletet a tortából, annak meg ára van.
2016. dec. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értelmezem az ATV a kormánypárt felé húzódik és Olgának pedig ez nem tetszett. Ugye?
2016. dec. 21. 18:04
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát, nekem úgy tűnik, de úgyis hamar kiderül, hogy tényleg erről van-e szó.
2016. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Egyetlen mondat hangzott el erről korábban az RTL egyik híradójában. Utána 1x odakapcsoltam, ugyanaz a Sas-kabaré ment, mint korábban. Köszönöm, nekem ennyi elég.

2016. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

[link]


Újabb bizonyíték, hogy az ATV most már sziklaszilárdan kormánytévé lesz.

2016. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Így már tiszta sor, hogy Olgának nem is volt választása mennie kellett, friss hír az is, hogy jóval kevesebbet kap a HírTV-től, így már ezen sem lehet fröcsögni tovább sajnos.
2016. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Aki itt válaszolgat, valószínűleg nem is nézi az ATV-t. Én rendszeresen nézem, és úgy veszem észre, hogy az Egyenes beszéd továbbra is az egyetlen műsor, ahol ellenzéki politikusok és újságírók szóhoz juthatnak és kormánypárti politikusok ritkán látogatják, mert igazi kérdéseket kaphatnak. Ehhez nem szoktak hozzá.

Más műsort nem szoktam ott nézni. Amikor véletlenül látom a Hitgyülit, mindig csodálkozom, hogy ilyen sok ember becsődül Németh Sándor dadogósan előadott biblikus halandzsájára.

A Klubrádiótól elvették a frekvenciáját és odaadták az ATV Spiritnek, ahol ismételgetik a tévéjükben elhangzott programokat. Ezzel sikerült összeugrasztani az egyetlen ellenzéki rádiót az egyetlen, legalább részben ellenzéki tévével. Ennek következtében pl Hadházy Ákos bojkottálja az ATV-t,ezt nagyon sajnálom, mert fontos lenne, hogy ott is megszólaljon. Én egy másik érdekes olvasmányt ajánlok, ez legalább elérhető: [link]

2023. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!