Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor fogják...

Szerintetek mikor fogják elpusztítani az ISIS-t?

Figyelt kérdés
Ügye egy éve pont, hogy voltak a párizsi merényletek, mindezt az ISIS vállalta. Már rég el kellet volna őket pusztítani. Mikor fogják már?
2016. nov. 13. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg túl sokaknak érdekében áll, hogy létezik ez a szervezet, addig létezni is fog. A pénz motivál mindent, nem a vallás!
2016. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a probléma,hogy verébre ágyúval nem lehet lőni!Tehát nagy területen kell viszonyla kis célpontokat találni,és a nagyhatalmak rajta is vannak a témán,csak az érdekek ütköznek,és most pl. ment egy orosz hadihajó a térségbe ,erre ráállt egy NATO tengeralattjáró és követni kezdte! Putyin meg joggal bekattant.Na érted a problémát...Én tudod mit csinálnék?Ultimátum az araboknak,hogy vagy megoldják maguk között a kérdést,vagy atomcsapás...a sivatagban már úgysem lesz semmi az olajon kívül.ezek ott szomjan éhen halnak,ha már nem tudnak bizniszelni az energiahordozókkal,szerintem ez a válság valódi oka.Egyre kevesebb élhető terület lesz a földön.És a cél ezért lett Európa.
2016. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem atom, azért az sok... hidrogén. Már bocs, hogy ennyire nem vagyok humánus.. de nagyon utálom a szíriai felkelőket. Szerintem Assad a legalkalmasabb.
2016. nov. 13. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem kiegyeztünk...:)
2016. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

A közel keleti szarhalom legkisebb alkotórésze az ISIS.

Olyan feloldhatatlan pénzügyi, hatalmi és vallási kérdések feszülnek egymásnak amelyek között az ISIS még évekig vígan ellavíroz.

Először az oroszoknak kellene megegyezni a amerikaiakkal az angolokkal és a franciákkal a befolyási övezetek felosztásáról. Ezt összhangba kellene hozni a siita szunnita érdekekkel. Majd figyelembe kellene venni a török érdekeket ( kurdok kérdése ) valamint Aszad rezsim, Izrael, Líbia álláspontját.

Szerinted ez be fog következni mostanában ? Kötve hiszem. Apró részmegoldások születhetnek, de béke a mi életünk során nem lesz abban a térségben.

Most a legfontosabb az, hogy a konfliktus ne terjedjen tovább.

2016. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tennék rá egy nagy összeget,hogy csak elvonja a figyelmet a valódi problémáktól ez az arab konfliktus..mi lesz ha mondjuk Kínában egy idióta gondol egyet elindul a háború a nagyhatalmak között?nem sokkal égetőbb kérdés ez? Európa lezárná határait,és nem gondolnák azt többet,hogy szabad az út ide,akkor egymás között lennének kénytelenek megoldani a problémát...(ja hogy ott van az olaj?...) undorító ez a helyzet.
2016. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából soha. Egy csomó nagyhatalom (élükön Németországgal) óriási bevételre tesz szert abból, hogy fegyvereket gyárt, és az ilyen szervezeteknek eladja. Többek között azért is invitálják ilyen lelkesen a menekülteket, mert akkor a háborút fenn lehet tartani, és lehet tovább nyomni a fegyveripart.
2016. nov. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem soha. Majd felbomlik, ha úgy hozza a sors.
2016. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!