Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Már most meghátrál a fidesz?

Már most meghátrál a fidesz?

Figyelt kérdés

Majd két év múlva kerül sor az adócsökkentésre, dejó lesz nekünk. Nyilván a többi ígéretet is hasonlóan fogják majd teljesíteni.

Változtat ez valamit azon, kire szavaztok most?


2010. ápr. 22. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Inkább fidesz 1001x, mint mszp 1x is.
2010. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Mire föl szeretnél kevesebb adót fizetni? Azt hiszed, hogy ha a komcsik kiürítik a kasszát akkor még a maradékot kiossztják. Huzz inkább dolgozni hülye kérdező. Én most is dolgozok, fizetem az adót és mégse sírok.
2010. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én megosztottam a szavazataimat, de egyiket se adtam se a Fideszre se az MSZP-re, és ezután se. Most hűtöm az üdítőt, készítem a popcornt, és várom a műsort. Nem változtatna a szavazatomon, mi történik, én nem vagyok meglepett, én pont erre számítottam.
2010. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szavaztam senkire.A Fidesz a lehető legrosszabb,mert állandóan hazudik. Mindig az MSZP a hibás,ők sohasem. Most éppen az államkassza ürességéről hazudnak. Senki nem tudja leellenőrizni,hogy ebben mi az igazság. Ahány "szakértő",mindegyik mást mond. Az elvakult híveik pedig minden szavukat elhiszik,azután majd rájönnek,hogy nem lesz kolbászból a kerítés.
2010. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor a Fidesz átadta 2002-ben a kasszát 75%-on állt, most se áll rosszabbul.
2010. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Örülj ,hogy nem lesz azonnali radikális adócsökkentés,mert akkor az állam kiadásait is ugyan annyival csökkenteni kellene.Jó lenne ha pl.fizetni kellene az egészségügyi ellátásért,vagy egy havival kevesebbet nyugdíjat kapnának az idős emberek,vagy nem lenne családi pótlék?

Az adócsökkentés nem szándék kérdése,a fedezetnek is meg kell lennie hozzá.

2010. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Mire föl szeretnél kevesebb adót fizetni? Azt hiszed, hogy ha a komcsik kiürítik a kasszát akkor még a maradékot kiossztják. Huzz inkább dolgozni hülye kérdező. Én most is dolgozok, fizetem az adót és mégse sírok."


He?! Mi van veled, ember(nek mondott droid)?

Mire fel akarok kevesebb adót fizetni? Mondjuk mert 10 év alatt a fizetésem 30-40%-át én is leadóztam, ami számszerűsítve is több, mint 5 millió. A maradék nettóból (ami persze az enyém ugye?!), meg mindenre ment 20-25% áfa. Te olyan marha természetesnek tartod, hogy a kereseted 60%-át kizárólag az államnak adod? Annak az államnak, aki szét lopja a kasszát és a te adódból úgy él, mint valami kiskirály? Jóhülyevagyfiam.


Állítom neked, én 10 év alatt többet dolgoztam, mint amennyit te valaha is fogsz ezután. Most is dolgozol? Aha, ha dolgoznál nem lenne időd a gép előtt hülyeségeket kommentelni, qrvára fogalmad sincs, mi a munka.


Mégse sírsz? Nem, mert egy gyenge sz@r vagy, aki megalkuszik azzal, amit megkap.

És nem hiszem azt, hogy az üres kasszából osztogatni fognak, de azt igenis hittem és elvártam volna, hogy NE a tisztes adózó magyar állampolgárt szívassák ezután is, hanem a saját házuk táján nézzenek körül. Főleg akkor, ha egy párt legnagyobb kampánytémája például az adócsökkentés (egyebek mellett, ami megint csak kamu lesz, mert az ilyenek, mint te, ezt megeszik).


Végül meg, hogy te is értsd, soha nem szavaztam a komcsikra vagy a fideszre. Egy (eddig azthittem) teljesen egyszerű, és kész tényen alapuló kérdést tettem fel, mindössze azért, hogy felmérjem, ki hogyan értékeli ezt a dolgot. Dehát neked ez is bonyolult.


A többieknek köszönöm.

2010. ápr. 22. 13:20
 8/10 BlackSword ***** válasza:

Drága, drága, drága kérdező!


Attól, hogy valaki nem rinyál, mint a fűrdős Qrva, mert nem köt bele az élő fába, attól még nem biztos hogy megalkuvó... Attól, hogy valaki meg azt teszi attól még nem fog változni semmi... Nem lesz kevesebb az adó, nem lesz olcsóbb a gáz... Kár, mert akkor pusztán a nemzet érdekében is 365/24-ben sírnék, és hisztiznék a parlament előtt... Milyen jó is lenne???


És igen, az állam arra épül, hogy Te, meg én, meg az adófizetők eltartják... Ennek köszönhetően van infrastruktúra, rendvédelem, katasztrófavédelem, nemzetvédelem, közlekedés, egészségügyi ellátás... De ha ez neked nem kell, akkor Fletó szavaival élve: "el lehet menni inen!!!" Bár az is fölösleges, hiszen az államok nag részében kettős adóztatás van...

2010. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem fog meghátrálni! örülsz?
2010. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Ennek köszönhetően van infrastruktúra, rendvédelem, katasztrófavédelem, nemzetvédelem, közlekedés, egészségügyi ellátás... De ha ez neked nem kell, akkor Fletó szavaival élve: "el lehet menni inen!!!"


Értelek. Ezek között mindegyik elégtelenül működik, ha belegondolsz. Akkor emeljük elégségesre, emeljünk az adón? Az emberek elnézik azt is, ha lenyúljuk a fizetésük 80%-át, mert elhiszik, hogy ez nem is mehet másképp, ennek így kell lennie? A háttérbe meg százmilliós kifizetések, korrupció, lenyúlás? Mert ugye ezt csinálták a komcsik? OK, tegyük fel, a fidesz nem ezt teszi majd, meg azt is, hogy én ezt elhiszem. Akkor sem fogom megérteni, hogy MIÉRT kell azokat a tisztességes embereket sarcoltatni, akiktől az eddigi kormány csak lopott és lopott. Pláne akkor nem értem, amikor azzal kapmányolnak, hogy könnyebb lesz majd nekünk!


Hogy el lehet menni? Igen, ezt fogom tenni, ha itt lesz az ideje, mert elegem van az állítólagos infrastruktúrából, rendvédelemből, katasztrófavédelemből, nemzetvédelemből, közlekedésből, egészségügyi ellátásból.


Egészségügyi ellátás?

[link] -> csak a fotók kedvéért.

Mutassak cigányok által rommávert fejű öregembert a rendvédelmedet illetően?

Sz@rrá szakadt, rohadó bkv járműveket vérgusztustalan biztonságiakkal, ellenőrökkel?

Százezres munkanélküli tömeget?


Csak gondolj bele, olyan sokmindent lehetne felsorolni, hogy ettől az egy kérdéstől összeszakadna a gyk sql-e, és ezt tudod te is pontosan. De valóban, el lehet menni. El kell küldeni a normális, tanult, adófizető állampolgárokat. Majd azért kíváncsi lennék, hova integrálnák a romákat, ha mindeki elmenne. Gondolom maguk közé. Vagy kire vetnének ki adót, a segélyesekre? Röhej komolyan.

2010. ápr. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!