Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gyilkolnak az iszlámok,...

Miért gyilkolnak az iszlámok, és miért támadják már Európát is? Valamint hogy mit jelent az hogy M. o. terrorfelkeszültsége 3?

Figyelt kérdés
értelmes ember válaszát kérem szépen,köszönöm!
2016. júl. 28. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

A 3-as fokozat közepeset jelent (a 4-es a legkevésbé veszélyes, az 1-es a legkritikusabb):


"ha az ellenőrzött vagy részben ellenőrzött információk a fenyegetettség szintjének növekedésére utalnak, vagy az EU, illetve a NATO tagállamában, vagy a szomszédos államok valamelyikében terrorcselekményt követtek el, amelynek hatásaként Magyarország fenyegetettségének növekedése valószínűsíthető"


Ami az első kérdést illeti. Nem muszlimok gyilkolnak, hanem terroristák, ami azért fontos különbség, mert rossz választ ad a kérdésre, ha az iszlámot tekinted a közös pontnak. Akik mostanában követtek el terrorcselekményeket, azok jellemzően radikalizálódott fiatalok, akik valamilyen kilátástalan helyzet miatt az erőszakhoz folyamodnak.


Európát valójában alig támadják, a merényletek túlnyomó többsége Afrikában és a Közel-Keleten van, amiért mégis megesik itt is egy-egy nagyobb merénylet, az azért van, mert békés, fejlett országokban nagyobb a reklámértéke.

2016. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

"az iszlámok"


Atya ég, komolyan nem rosszból de tájékozódj kicsit. Az iszlám két milliárd ember vallása, nem egyenlő az iszlám állam terrorista csoporttal, nem szabad egyenlőségjelet tenni a kettő közé. Másrészt nincs olyan hogy iszlámok, az iszlám hívőket muszlimnak hívják.

2016. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert nem tudom,ne. azért mert mindennel tisztában vagyok, nem fikázni kell kedves második kommentelő,de köszönöm a válaszokat! tévedni emberi dolog,de az is ha egyből letámadják vele a másikat :P
2016. aug. 1. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedved Kérdező! A letámadás szót elég erősnek érzem, csak nagyon szúrta a szememet az elírásod. Kb olyan mintha az irakban harcoló amerikai katonákat keresztényeknek hívnánk és azt mondanánk hogy a kereszténység gyerekeket gyilkol keleten.
2016. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem írtam gyerekekről,és nem kell akkor kommentelni ha nem tud kötekedés helyett kb. hasonlóan írni mint az első kommentelő,érdekes,ő nem kezdte el azt amit maga, hibázni lehet,nem vagyok tájékozódott,épp ezért kérdeztem,lehet írni normálisan is,nem vagyok kíváncsi az ilyen jellegű válaszokra!
2016. aug. 2. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!