Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem tesznek vmit hogy...

Miért nem tesznek vmit hogy megállítsák a migráns áradatot? Van olyan ember aki tényleg örül ennek? Hogyan készüljünk? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 22:11
 1/4 tetro ***** válasza:
68%
Kezdj el tanulni kinaiul es mindig legyen otthon nalatok rizs
2016. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én egy orosz migráns csajnak udvarolok és nagyon örülök, hogy itt van. Kedves mosolygós, nem olyan búvalbaszott, mint a legtöbb magyar lány. Ha legközelebb találkozunk, virággal fogok készülni, de még nem tudom, hogy mi lesz velünk.
2016. júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

MIgránsok alatt, gondolom, a kérdező nem ukránokat , vagy albánokat ért.

Napjainkban inkább szíriai, afgán és más arab és fekete bevándorlókról van szó.

Én örülök, ha fehér emberek jönnek máshonnan, azonban ennek az arab inváziónak abszolút nem, mert ezek annyira szaporodnak, hogy 50 év múlva többen lesznek és akkor a primitív törvénykezésük lesz majd itt is hatályban. Ezt nem képes belátni az EU, Orbán viszont tisztán látja. A másik gond az, hogy potenciális terroristák ezrei vannak közöttük. Nem jó terrorban élni, nem jó naponta vérfürdőkről értesülni, amelyeket valós indíték nélkül követnek el arab terroristák.

Orbán tesz ellene, népszavazást írt ki, hogy az emberek döntsenek kellenek-e nekünk ezek a díszpolgárok, vagy nem.

Remélem, hamarosan a többi ország is követi a példánkat és ha a többség majd mindenhol nemmel szavaz, mert az embereknek elegük van (lásd: Anglia ezért lépett ki az EU-ból), akkor megeheti Merkel , amit főzött. Az összes menjen csak a németekhez. Ott majd előbb-utóbb feltámad a szélsőjobb és szépen kiírtja őket.

Ennek nagyon nagy esélye van, nemcsak szerintem, szakértők, elemzők (pl. Nógrádi) szerint.

A határokat kellene megvédeni és hazaküldeni őket: harcoljanak a hazájukért, ezek fiatal katonakorú férfiak, nekünk semmi közünk hozzájuk, egy másik kontinensről jönnek, maradjanak a sajátjukon és küzdjenek, harcoljanak!

2016. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyedem Begyedem.Köszönöm válaszod.Mintha a fejembe látnál.minden szavaddal egyet értek
2016. júl. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!