Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek az ázsiaiak?...

Nektek tetszenek az ázsiaiak? Alapítanátok velük családot?

Figyelt kérdés
Ugye Dél-Kelet Ázsiában elég nagy a túlnépesedés,itt Európában pedig sok ember nem talál magának párt,csökken a népesség...
2016. máj. 27. 22:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mit szólnátok egy ázsiai betelpítéshez?
2016. máj. 27. 22:18
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom te hogy vagy vele, de én a konkrét személy értékei alapján döntenék és nem érdekelne, hogy magyar vagy maláj-e.
2016. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Nekem csak a fehér nők tetszenek. Részemről tehát a válasz nem.
2016. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nyilván a belső értékek alapján választ párt az ember,de a külsőség is sokaknál szempont.

Azt viszont nem tudom a magyaroknak mennyire tetszenek más rassz képviselői.

Azért az ázsiaik jutottak eszembe,mert ők ugye szorgalmasabbak általában,tehát azt sem lehetne mondani,hogy a "segélyért" jönnének.

2016. máj. 27. 22:23
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Szépek és egzotikusak az ázsiai lányok tetszenek, de családot csakis fehér nővel fogok alapítani.

Nem kell betelepítés, ha ennyire kanos vagy inkább utazz ki Thaiföldre egy hétre, de a travikra figyelj azért oda.

2016. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én nem a nőket szeretem.

A házasság jó nem csak a szexről szól,de szerintem fontos,hogy olyan partnert válasszon magának az ember,ha már házasságra adja a fejét,akihez vonzódik.

Jó,persze lehet házasság mellett is szexelni mással,sokan meg is teszik,de házastársad igényli a szexet rendszeresen,szóval ez nem olyan,hogy "egyszer elmegy,de amúgy egy életen át nem kellene"

2016. máj. 27. 22:45
 7/18 A kérdező kommentje:

És te miért csak fejér nővel alapítanál családot?

Azért,mert félnél a társadalmi megbélyegzéstől vagy,mert annyira nem vonzódsz az ázsiai nőkhöz,mint a fehérekhez?

2016. máj. 27. 22:46
 8/18 anonim válasza:
42%
nekem egyedül az ázsiai (koreai, japán, kínai) férfiak között vannak, akik tetszenek, másokhoz egyszerűen nem vonzódom, hiába vagyok magyar.
2016. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is a fehér nők tetszenek a legjobban. Akad a másik két nagyrassz képviselői között is bomba csaj,de míg onnan kivételes esetben tetszik meg valaki,addig az Európai fehérek közzül sokkal több.

Alapítani alapítanék,ha úgy alakulna. Rassztól függetlenül.


Egyébként pedig csak neköltözzön ide fél Afrika és Ázsia.

Minden nagyrassznak van egy kontinense,nekünk lassan egy országunk nem lesz,amiben többségben európai fehérek laknak. Csak mert fehérisztán országai a legfejlettebbek és széccsaptuk egymást 2 nagy hábiban még nem kell eltüntetni a fajt egy harmadikban a világbékéért.


Persze... Színes kultúrájú társadalom jobb gazdasági teljesítményre képes stb+rasszizmus nélkülözése.

Alapvetően az emberi hulladékokkal vana bajom,nem a bőrszínnel. Ha feka,sárga,vagy lepelbebugyolált allahimádó fehérnagyrasszhoz tartozó nem zavar,amennyben képes emberként viselkedni,erőszakmentesen élni.

Vagyis amíg IQ harcosok akarnak betelepedni a néhány értelmes saját életét építeni képes és békés ember mellett,addig csak húzzanak vissza ahonnan jöttek és netelepedjenek sehova fehérisztánon belül.

2016. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Semmi szín alatt, senkivel sem aki nem magyar.
2016. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!