Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen politikai eseménynek...

Milyen politikai eseménynek kéne történnie ahhoz, hogy elhagyd az országot?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanoktól kérdezem, akik itt vannak, nem azoktól, akik már elköltöztek más országba. Szóval mi lenne az a politikai esemény, ami után már úgy éreznétek, hogy nem tudtok/nem vagytok hajlandók továbbra is ebben az országban élni?
2010. ápr. 8. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Jobbik nyeri a választásokat.
2010. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
35-ös te mindenhova provokálni jársz be? a néhai 38%-os vagy mi? letelt már az az 1 hét?
2010. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most miért kell piszkálni? Válaszolt a kérdésre, gondolom tényleg ezt tenné. Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mi lenne az utolsó csepp a pohárban. Kinek mi, ezt kéne leírni, nem mások válaszába belekötni.
2010. ápr. 8. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
azért, mert minden egyes kérdéshez odaírsz valamit amivel a jobbikot köpködöd. ezért.
2010. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
én meg az mszp-t utálom mint a szart de nem ahgynám el az országot csak amiatt ha nyerne. de akkor neked jó utat!
2010. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Szélsőjobb vagy szélsőbal kormány kerülne hatalomra. Esetleg engem negatívan érintő gazdasági lépések. Lehet egy ideig alkalmazkodni, de vajon megéri e. Én már vettem biztonság ellenére telket a horvát tengerparton.
2010. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy valaki elhaggya az országot nem elég a sértődöttség, vagy/és félelelm ahhoz pénz is kell ám
2010. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg egy háború esetén mennék.
2010. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Én elmegyek, akárki nyer. Ha a jobbik beváltja a hozzá fűzött reményeket, akkor talán maradok. Annak ellenére, hogy hazafinak tartom magam, szerintem ennek az országnak vége. Mindenki utál minket, a régióban mi élünk a legkevesebb ideig stb...

Azért hátha...

2010. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha a jobbik nyer, és csak egy kicsit is úgy látom, hogy a történelem megismételni látszik önmagát, akkor egy percig sem fogok habozni.
2010. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!