Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Országot szeretnék alapítani....

Országot szeretnék alapítani. Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy szép kis darab, jól védhető erdőnk.

2016. ápr. 3. 13:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

És ha van pár 100 emberem, akkor is mi van a natoval?

Hisz ők is szeretnék az.új államot?

2016. ápr. 3. 14:58
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

10-es vagyok:


Amit írtam ,azt csak poénból írtam.

2016. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

'komoly választ szeretnék'

kaptál, nem tetszett, ezek után nem nagyon érdekel téged egy válasz sem, csak akkor, ha valaki ilyet ír:

óh persz,e elmész bármelyik postára, egy üres borítékra ráírod, hogy új ország, feladod, aztán felhív Orbán Viktor és megkér, hogy csinálj egy felhasználónevet és jelszót az országhoz, ezután van egy saját országod, tök ingyen.

2016. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Utolsó te egy pénisz vagy. A többi válaszolónak thx, hasznosak voltak a válaszaik.
2016. ápr. 3. 17:01
 15/26 Pro Patria ***** válasza:

Először is találj olyan területet, ahol még nincs állam.


Erre egyedüli lehetőséged a nemzetközi vizeken van, minden más - szárazföldi - terület valamilyen államhoz tartozik ma már.

[link]


Ha van annyi pénzed, mesterségesen, betonból felhúzhatsz egy szigetet. Ha nincs, reménykedj a szerencsédben, hogy eleve találsz egyet a jogilag semleges státuszú nemzetközi vizeken.


A csillagokban ne gondolkodj. Ha fel is tételezzük, hogy el tudsz utazni - nem tudsz -, a felszínén akkor is szétégnél, sőt, el sem jutnál odáig, már előbb kitörölne a létezésből a belőle áramló hő.

Ugye, a mi Napunk is egy csillag.


U.i.: Milyen a bor azon a szőlőhegyen...?:)

2016. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: viszont kívánom...
2016. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hirtelen az egyik Family Guy epizód ugrott be...


Amúgy mik a tervek az országgal? Hadüzenet rögtöna ruszkiknak, vagy előbb valami kisebb falat?:D

2016. ápr. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Csak pénz kérdése


Ha pl. kifizeted Magyarország adósságállományét akkor valószínűleg megválna az ország attól a darab erdőtől.


De utána kell hadsereg amivel meg tudod védeni mert gyorsan elfoglalhatják mások

2016. ápr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A nemzetközi vizekre én is gondoltam.
2016. ápr. 4. 13:44
 20/26 A kérdező kommentje:
Amúgy egész jó borok vannak.
2016. ápr. 4. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!