Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért magasabb a nők aránya...

Miért magasabb a nők aránya azok közt, akik a migránsokat támogatják, kiállnak mellettük?

Figyelt kérdés
Saját megfigyelésem alapján, azt vettem észre, hogy inkább a nők vannak többségben a migránspártiak közt, szinte mindenhol. Ez miért van így?
2016. febr. 16. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Én nő vagyok, de nem támogatom a migrációt, sem a migránsokat.A leghatározottabb módon elutasítom.


A nők, nagyon gyakran érzelmi alapon döntenek, nem racionálisak, nem gondolkodnak hideg fejjel.

Az a nő, amelyik nem ilyen, belőle lesz kiváló vezető egy cégnél, vagy belőle lesz rendőrfőkapitány...stb


Nekem, például vannak gyerekeim is.

Az ő jövőjüket kell néznem.Nem akarok iszlamizálódó Európát rájuk hagyni, sem pedig félig iszlamizálódót.


Persze, valamilyen szinten sajnálom a migránsokat, mindenki sajnálja őket.

Viszont, van fontossági sorrendem, tudok mérlegelni.


A migrációs problémát, szerintem nem betelepítéssel kellene megoldani, hanem, ha rendet tennének azokban az országokban.

Szíriában nem volt mindig polgárháború.Nem kellene geopolitikai játszótérré változtatni több országot.

2016. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát,nem tudom milyen válaszokat vártál,de ahogy elnézem, olyanokat kaptál,mint amilyenekre számítani lehet hasonló kérdésnél.Ez van.Mondjuk,én egy kicsit másképp látom:szerintem azért,mert a nők érzelmeire könnyebb hatni.Ha híradóban,neten,azt látják,hogy több száz ember (köztük anyák a gyerekeikkel)vízbe fulladt átkeléskor,az érzékenyebbek megrendülnek és nem azt mondják,hogy megérdemelték,mi a francnak akartak idejönni?Mielőtt még bárki nekem esne,nem vagyok migránspárti,viszont azt a gyűlöletet sem érzem minden idegennel szemben,mint a többség.
2016. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
A nők szociálisan érzékenyebbek és kötve hiszem, hogy a férfiaknak van szerepe benne. Szerintem éppenséggel a nők és a gyermekeik látványa az ami megérinti őket, hiszen ők is édesanyák, beleélik magukat egy gyermekével jobb sorsért küzdő édesanya helyébe. Erre hogy nem gondol egyikőtök sem amúgy? Farokméret meg ilyenek, szégyellhetitek magatokat, hogy európaiként így gondoltok anyáitokra, lányaitokra!
2016. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Mert a nők a vajszívűek.
2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Mert a média a fajok keveredését támogatja és ezt erőlteti, hogy a fehér nők a bevándorló férfiakhoz vonzódjanak, holott a legtöbbször tudjuk mi lesz ennek a vége(nemi erőszak, vagy rosszabb esetben gyilkosság)

A liberálisok a rasszok keveredésével tömeggyilkosságot követnek el hiszen ez teljesen eltünteti a fajok egyediségét.


Sajnos manapság emiatt igen népszerű a nők, lányok körében színesbőrűvel közösködni a média agymosó hatása miatt és mint írtam az ilyen esetek vége nagyon rosszul végződik.

2016. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is alapvetően a nők szociálisan sokkal érzékenyebbek.


Ha heteroszexuális férfi lennék,akkor sokkal jobban vonzana egy ilyen nő,mint egy rideg jégcsap,aki gyűlölködik.

Láttam már ilyen nőket.Elég taszítóak.

Elég taszító ha egy nőből hiányzik a gyengédség.

Persze férfiben sem vonzó az ilyesmi.


Ez független attól,hogy mit gondolok a migrációról.

A racionális számomra nem erőszakosat jelent.


A "migránsellenes" emberek közül is leginkább azok taszítanak,akik "dögölnének meg" és hasonlókat hozzáteszik a véleményükhöz.

Olvastam ilyen pár hónapja a fórumon,hogy értelmiségi,többgyerekes családanya mondott hasonlót.

Hát,elég taszító az ilyen nő,főleg,ha gyereket is nevel.

2016. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

13-as hogy lehet ennyi baromságot leírni?

Nem hinném,hogy valaki divatból vonzódik a négerekhez vagy más etnikumokhoz.


Te meg irigy vagy az ilyen pasikra,gondolom,mert helyetted a nők őket választják.De gondolom nem azért,mert nem vagy fekete,hanem más lehet az ok...

Persze ilyenkor jobb azokat a nőket megdobálni,akik a feketéket(is) szeretik...

2016. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Akikről beszélsz,az pont az a réteg,aki képes integrálódni.

Ehhez vonzódnak az európai nők.


Az olyanokhoz,akik tárgyként kezelik,biztosan nem.


Az a baj,hogy te azt hiszed,hogy mindenki,aki a 3.világba születik szerencsétlenségére,az egy agyhalott,aki nem fogja fel,hogy másként is lehet élni.


Pont ezért menekülnek onnan.

2016. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem szimplán nagyobb a beleérzö képességünk, empátiánk nekünk nöknek.

Gondoskodobbak vagyunk, lásd:ha focimeccset nézünk v az dönt h kinek szebb a meze v az h melyik áll éppen vesztésre, mert akkor nekik több szeretet kell. :D:D

2016. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

Látszik,hogy az oldalon túlsúlyban vannak a férfiak.

És nem a sikeres fajtából.

Azért is pontozzák le ezeket a válaszokat.

2016. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!