Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez hogyan is működik errefelé?

Ez hogyan is működik errefelé?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem azokat, akik idejárnak fórumozni, de komolyan. A pontozás miatt. Vannak olyan válaszok, amik teljesen helytállóak, és lepontozzák őket. Igen, nekem is van ilyenem, de nem emiatt gondoltam hogy rákérdezek, hanem volt egy olyan válasz, ami valami huszonvalahány százalékon volt, közben teljesen helyes volt: egy egyszerű "igen" felelet arra, hogy mszmp tag volt a Jobbik mostani pénzügyminiszter-jelöltje. Nem lehetne valami minimális mértékben tisztességesen pontozni? Egyátalán, milyen az, hogy vannak egyesek, akik kijelentik, hogy ilyen, vagy olyan világnézetű válaszokat ők "akkoris" lepontoznak? Félreértés ne essék: annyira nem izgatnak a pontok, csak rossz látni, hogy gyakran értékes, jó válaszokat úgy kezelnek, mintha egy hülye írta volna, ha meg valaki beír 12 felkiáltójellel egy lózungot, akkor az 100%-on áll.
2010. márc. 30. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit vártál, a GyK. Politika a pártpropaganda 24/7 terjesztésére való, nem tudtad?
2010. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jobbikos válaszok rendszeresen állnak 80-100% között, a többit meg lepontozzák. Dolgoznak a bértollnokok, sztem egész nap itt vannak, nincs jobb dolguk...
2010. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, de olyanoké is érdekelne, akik dacból pontoznak le egyeseket. Miért teszitek?
2010. márc. 30. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó dolog ez, hogy lepontoznak, megismered az embereket: aki 30% alatt van az liberális vagy baloldali, aki 30-40 az fideszes, aki 40-60 az újonc itt, aki 60 felett az jobbikos.
2010. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egyetlenegyszer csináltam olyat, hogy valakit rendszeresen lepontoztam, függetlenül a válaszától, ez pedig az a fickó volt, aki minden válasza végére odaírta, hogy: "A Jézusba vetett hit reményt ad, hinni lehet az evolúcióban is, de az nem ad semmit.". Na ezt az egyet, mindig lepontoztam, függetlenül a válaszától, mégpedig azért, mert ez a mondat arrogáns, és ráadásul hülyeség is. Miután megváltoztatta, valami elfogadhatóbbra, többet nem pontoztam le. Egyébként a politika rovatba én már pont ezek miatt nem is nagyon járok, csak nagyon ritkán, mert elegem lett abból, hogy értelmes, helyes válaszaimra rendszeresen 10-20%-okat kapok, míg egyszer csak annyit írtam be kíváncsiságból, hogy: "Szebb jövőt!", máris 80%-körül kaptam, pedig ez nem is volt válasz a kérdésre. A legjobb példa ebből a szempontból az olyan kérdések, hogy melyik pártra fogsz szavazni. Nos ugye egy ilyen kérdésnél, mindenkinek 100%-on kéne állnia, aki egy pártnevet ír be, de ehhez képest marhára nem ez történik. Na most erről jutott eszembe, hogy egyszer egy ilyen kérdésnél leszavaztam az összes Jobbikost, és felszavaztam mindenki mást, de csak azért, hogy kiegyenlítettebb legyen a kép. Ez a 2 alkalom volt ilyen nekem az elmúlt 4 hónapban, mióta regisztráltam.

2010. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Kikérem magamnak, hogy a százalék alapján skatulyáztok be jobbikosnak. Semmi, de SEMMI közöm nincs az adott párthoz (és egyikhez sem) és remélem, hogy az elkövetkező száz évben nem is lesz. Hasznos válaszaim alapján - amelyeket NEM POLITIKAI területen tettem - kaptam az elért eredményem! :)
2010. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Szebb jövőt!
2010. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó voltam, kipróbáltam viccből a levente köszönést, és tessék 70%. Na a mostanimra leszek kiváncsi. Igazándiból én is azt tudom mondani, hogy a balosok és a ov-sek %-ai arányban jóval alacsonyabbak mint a Jobbikosoké. Ráérnek a %-okkal foglalkozni.:)

Ne fogalkozz ezekkel!

Régen engem is dühített, már csak nevetek rajta. A lényeg, hogy tudod, hogy jó választ írtál és egyedül ez számít.

2010. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!