Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért lehet hazavinni magánemb...

Miért lehet hazavinni magánemberként a műkincseket a Szépművészetiből?

Figyelt kérdés
Mint kiderült a maffia közeli emberek,habony is belefojt,jáksó cége nagy értékű műkincseket vitt haza.lesz ennek valami következménye? aki a kondér körül van az tényleg bármit megtehet ,büntetés nélkül?

2016. febr. 10. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert van egy olyan kormányunk, amelyik úgy véli, hogy rá és a haveri körre nem vonatkoznak a törvények, csak ránk.

Mert azt hiszik, hogy nekik joguk van állami tulajdon felett rendelkezni. Ahol a nemzeti bank közpénzeket juttathat alapítványoknak és leszarhatják a jogerős bírósági ítéletet és mindenhez az agymosott rajongók változatlan lelkesedéssel tapsolnak, ott semmin nem kell csodálkozni. Undorító egy ország lett a mienk...

2016. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Még annyit tennék hozzá, hogy magánemberként nem lehet műkincset hazavinni. És itt következik az első válasz...
2016. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert a fidesz nevű szégyenkormány van hatalmon.
2016. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudjál már, az én haverjaim nem vittek semmit soha haza, főleg nem értékeket, plána nem a szépművészetiből..


egyébként ha így is lenne a fidesz háromcsapással már réges régen lesújtottam volna rájuk,


egyébként ha nem tudnád, én már rég haza loptam magamnak a szentkoronát, a jogart meg az almát is, és már rég királlyá koronáztattam magamat, a stadionomban ami a te pénzedből is épült hi-hi-hi


csók: orbánisztánból, a ti szeretett királyotok.


[link]

2016. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Amit itt írsz, azt a fiatalok rossz viccnek vehetik, pedig Orbán valóban magához vette "Őfelségét, a Szent Koronát" a Nemzeti Múzeumból. Csak nem vitte haza szerény otthonába, hanem a Parlament épületében helyeztette el, Habony Árpádra bízva az őrizetét. (Elnézést a túlzott tömörítésért, utána lehet olvasni. A képkölcsönzési ügy kapcsán sokat írnak erről is.)


A te képeden kinek a koronáját viseli? Magyar királyok képein ezt még nem láttam.

2016. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem. Mit fojt bele a valami valamibe? És hol?

Milyen maffia,valamit elloptak?


Érthetetlen a kérdés.

2016. febr. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!