Örülök hogy még 100gramm fölösleges dolog lehet a pénztárcámban.
2010. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
3/10 anonim válasza:
Remekül érzékelteti az inflációt. Kissrác koromban egy huszassal lementem a közértbe, és vettem egy olcsó, de még ehető, és finom édességet. Ma már egy kétszázas kell lassan. Mindkettő sárga, mindkettő kettessel kezdődik, ámde az egyiken több a nulla:)
2010. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
4/10 anonim válasza:
Nem szeretem, mert nem veszik be az automaták. :D
2010. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
5/10 anonim válasza:
nem igazán szeretem,nem tudom miért.
a papírpénz sokkal jobb volt,nem értem miért kellett fémre váltani.
2010. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
6/10 anonim válasza:
Mert a papír 200-as szétesett.
Nincs különösebb bajom vele, csinálhatták volna kisebbre. Nem tudom mi értelme a pénz értékét még a méretével is kifejezni.
2010. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
7/10 anonim válasza:
nekem sincs bajom vele, és már sok helyen beveszi az automata, pl. a sulikban is.
2010. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
8/10 anonim válasza:
Nincs semmi bajom vele, megszoktam.
2010. márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
9/10 Zenon válasza:
Nekem tetszik, szerintem a régi fém 200-ashoz hasonló, ami a papír előtt, anno a 90-es években volt.Lehet, megint közeledünk egy rendszerváltás felé? :)
2010. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
10/10 anonim válasza:
Nincs vele semmi gondom. Szeretem.
Pár tudnivaló: Miért kellett? Mert a papír 200as a gyakori használat miatt hamar elhasználódott, gyakran kellett cserélni, ezért ez olcsóbb.
Miért nem kisebb? Koppintották a 2 eurósról? NEM. Azért PONTOSAN olyan mint a 2 eurós, mert a fém alapot valahol Kóreában gyártják. Már most megrendelték azt a menyiséget, ami majd a 2 eurósunkhoz is kelleni fog. Jelenleg 200-ast vernek rá, átállás után 2 euróst. Így még olcsóbb volt. Ennyi.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!