Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Hír tv milyen politikai...

A Hír tv milyen politikai nézettel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Most az MSZ-t nagyon mocskolja, de vajon a Fideszt, Jobbikot, MDF-t is mocskolná ?
2010. márc. 21. 14:28
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Én nem tudom pontosan, hallottam már róla, hogy Irtani akarja a cigányságot tán, vagy valami ilyesmit. De nem biztos nem tudom. Erről olyan keveset beszélnek nekem, hogy szinte alig tudok valamit. És így hát, nem tudom kire szavaznék, ha szavazhatnék, de még sajnos nem szavazhatok.
2010. márc. 21. 15:20
 12/34 anonim válasza:
kb azért mert a mádia ezt sujkolja :))) Felháborító, hogy miket írnak/mondanak a Jobbikról egyfolytában, minden médiában...
2010. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Mondtok róluk egy-két dolgot?
2010. márc. 21. 15:21
 14/34 anonim válasza:

Irtani akarja a cigányokat? :D Ezen jót röhögök mindig.


Nem akarja irtani, csak megregulázni őket, hogy ne lopjanak, meg dolgozzanak. Meg a megélhetési gyeerekgyártást akarja visszaszorítani. Meg persze azt ne felejtsd el, mekkora teher az államnak az orbitális nagy segélyük.

2010. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

"hallottam már róla, hogy Irtani akarja a cigányságot"


EZT ki mondta neked???

te minden baromságot elhiszel?

fiatal vagy még te

2010. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
Sajnos működik a propaganda, sok embertől hallottam már ezt vissza... :S
2010. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Engem komolyan érdekelnek már most a politika ügyek, bár még csak 15 éves vagyok! :))
2010. márc. 21. 15:24
 18/34 anonim ***** válasza:

" hogy szinte alig tudok valamit."


látszik is


A jobbik csak a bűnözőket akarja megbüntetni

legyen akár cigány vagy Magyar


de azért be kell látni hogy Magyarországon nagy probléma a cigány bűnözés

2010. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

A jobbik nem írtana senkit, hanem a bűnözöket (akik többségében cigányok) megdolgoztatná! nem hiszem h ez egy neo-náci vagy fasiszta elképzelés lenne...

persze nekik azért nincs egyetemi végzetsségük, de ha kirakják őket egy mezőre, a kezükbe adnak egy kaszát, akkor azt a munkát el tudják végezni. Vagy ha erre is alkalmatlanok, akkor jönnének a szigorítások...

2010. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:

Engem is kb ilyen korban kezdett el érdekelni a politika, de akkor még bedőltem a fidesznek...

Egy a lényeg: ha elfogulatlan műsort akarsz nézni, akkor echo tv-t, hírtv-t, atv-t, meg úgy az összes adót felejtsd el :)

2010. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!