Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Hitler szerint a zsidók...

Ha Hitler szerint a zsidók alsóbbrendűek, akkor miért félt tőlük annyira?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert az ő kezükben volt a gazdaság...azért is irtotta őket
2010. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem vagyok zsidógyűlölő, de nem is imádom őket, ahogy hitlernek sem helyeslem a ,módszerét, h el kell takarítani minden más fajt.


nah de, a kérdésedre a válasz.

félsz egy tigristől? pedig alattunk vannak, ha azt vesszük alsóbbrendű nálunk embereknél. mégis félsz tőle.

2010. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bizony. Mert hát, hiába alsóbbrendű faj, ha egyszer képes arra, hogy tönkretegye az életedet.
2010. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem felek a zsidoktol nem is utalom oket.Kit erdekel mit mondott Hitler.A lenyeg az az hogy Magyarorszag a mi orszagunk,Simon Perez meg vegyen maganak mashol orszagot.
2010. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye kérdés.



Az alsóbbrendűségről meg annyit,hogy nem olvastam még kullancstól tudományos értekezést,de fájós,hogy közelebbi kapcsolat során én húznám a rövidebbet.

2010. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az akkori faj elméleteknek nagy jelentőségük volt, de nem akkora mint manapság hangoztatják. Volt fajelmélete a németeknek, magyaroknak, románoknak és még a zsidóknak is. Az igazi ok valójában a bolsevizmus volt (ma már bevallottan a zsidók terjesztették első sorban, szóval nem kell antiszemitázni.


Ha komolyan érdekel a téma, innen mindent megtudhatsz (egy zsidó férfi beszéde):

http://www.youtube.com/watch?v=qHl6p0xR_kE&feature=related

2010. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ahol összetartozás van, ott van erő, van hatalom. Egy összetartó nép a mai napig, ezért is sikerül nekik minden. Ha eltekintünk a zsidóktól, mindig azt a népet akarják kiírtani, akik összetartanak, mert egy összetartó nép veszélyt jelenthet. Csak nézz körül ott, ahol nincs összetartás. Lsd: Magyarország. Magyar vagyok és ez szomorú, hogy nincs köztünk meg más, csak az irígykedés, ellenségeskedés. Így le tudnak győzni mindenkit. Kicsit elmentem a kérdéstől, de ábrázolni akartam, hogy miért is kellett volna elpusztítania egy népet Hitlernek ahhoz, hogy érvényesülni tudjon. Igaz, mi is a listán voltunk...
2010. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most is ők vannak hatalmon
2010. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hitler nem úgy tartotta, hogy vannak kultúra teremtő, hordozó és romboló "fajok"? Sz'al én úgy tudtam, hogy nem alsóbbrendűnek tartotta a zsidókat, hanem kultúra rombolónak, illetve, ha mégis beszélt "rendűségről", akkor azt így értette.
2010. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Igaz, mi is a listán voltunk..."


Fejtsd már ki nekem ezt légyszíves.

2010. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!