Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most tulajdonképpen mért is...

Most tulajdonképpen mért is nem engedik tovább a menekülteket?

Figyelt kérdés

Az alap probléma ott kezdődik, hogy itt vannak.

De mért tartják vissza őket, ha egyszer menni akarnak?

Ha az EU miatt, akkor mért nem rendezik meg a dolgot úgy mintha nem bírtak volna velük aztán kész, ha meg már határon kívül vannak akkor már foglalkozzanak velük nyugaton. Úgy is Merkeléknek a legnagyobb most a hangjuk, mert még nincsenek ott, és annyira nyomatják a nemes szöveget, hogy be kell őket fogadni, meg hogy országokra lebontva... akkor mért nem kezdik rögtön ők? Ráadásul bőven férne ott el, tekintve a német gazdasági helyzetet a magyarhoz képest.


Aztán mi lesz ha bejön az ősz? Ha még mindig itt lennének mégis hova mennének a rossz idő elől? Illegálisan bemennének épületekbe vagy mi?



2015. szept. 3. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Már ezerszer le lett írva, hogy miért nem.

Magyarországon minden fordítva történik, mint ahogy az normális lenne.

2015. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A szar idővel igen, ha itt lesznek kezdődik majd a fosztogatás, a rongálás... Remélem nem így lesz, addig egy darab sem lesz itt, ill nem is jön be több! Szar dolog a sorsuk, de nekünk a sajátunk kell legyen az első! Ők nem fognak toleránsak lenni...
2015. szept. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Azért nem engedik tovább őket, mert a menekülteknek kb. 30%-a tényleges menekült, tehát valóban háború elől menekülnek, a többi viszont csak azért indult meg, mert látja a lehetőséget, hogy na, most lehet lépni. Hogy pontosan milyen céllal jönnek be Európába, nem tuom, nekem vannak elméleteim, de felesleges leírnom, csak paranoiásnak néznének...

A lényeg, hogy az AU a valós menekülteket beengedi ugyan, a többieket viszont arra intik, hogy húzzanak haza. Magyarországon azért nem engedik tovább őket, mert megtagadják a regisztrációt, mégpedig azért tagadják meg, mert nem akarnak lebukni, hogy ők nem menekülnek, hanem csak gondoltak egyet, és mennek. Én sokat szidom Magyarországot az intézkedések miatt, de most jól csinálják, ez a szabály, amíg nem regisztrálsz, nem mész tovább, kész.


Én úgy veszem észre, hogy rengeteg az olyan "menekült" csoport, amiben CSAK férfiak vannak, na, ők azok, akik előre mennének előkészíteni a fészket a többieknek. Akik csalásodtul menekülnek, nőkkel és gyerekekkel együtt, ők a tényleges menekültek - legalábbis én így gondolom.

2015. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Bocs, AU = EU, elírtam.
2015. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Szombathelyen élek és itt egy szál menekült sincs.
2015. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szombathely... jó hogy ma az a vonat Bicskéig ment csak...
2015. szept. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!