Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem engedik felszállni...

Miért nem engedik felszállni a menekülteket a vonatokra?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam, hogy az osztrákok várják őket, a magyarok mégis rendőrökkel akadályozzák a felszállásukat. Most akkor mi a terv, vagy mi a baj?

Így is egész Európa minket csépel a menekültek miatt...


2015. szept. 1. 19:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen útlevél? Több ezer ember van itt útlevél nélkül, ezt mégis hogy oldják meg? Mit várnak a magyaroktól?"


Elvileg amikor az itteni eljárás lezajlik, megtörténik a regisztráció, és a többi, akkor kapnak papírt. Útlevelet, ha úgy tetszik. A hiszti -- többek között -- azért megy, mert ez sokáig tart egy ember esetén is, napi 3000-nél meg főleg.

2015. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szóval Németország tényleg szeretne beolvasztani 300 ezer szír embert a társadalmukba? Ezt nem is gondoltam volna.

És mi a helyzet a ne szírekkel?

2015. szept. 1. 20:22
 13/20 A kérdező kommentje:

Szóval Németország tényleg szeretne beolvasztani 300 ezer szír embert a társadalmukba? Ezt nem is gondoltam volna.

És mi a helyzet a nem szírekkel?

2015. szept. 1. 20:22
 14/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat a dupla kommentért, nem szándékos.
2015. szept. 1. 20:23
 15/20 anonim ***** válasza:

Az aki nem háboruból menekült azokat nem akarják befogadni. Azokra ki is mondták, hogy minél elöbb haza velük.

Föleg, hogy ök nagyrésze a balkánról jönnek, és végzetségük nagyon kevés, de a tettvágyuk még kevesebb.


Ma este az RTL (német) híradoját nézd meg a neten, ott ha értesz kicsit németöl mindenre választ kapsz.

2015. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

akinek van papírja jegye és még helyjegye is a railjetre az mehet!


tudod vannak törvények is meg aztán aki megveszi a helyjegyét nem kis pénzért az nem biztos hogy azoknak a segggét szeretné 20 centiről szagolni akik csak úgy felpofátlankodnak a vonatra

2015. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen útlevél?"


Érvényes.


"Több ezer ember van itt útlevél nélkül, ezt mégis hogy oldják meg?"


Sehogy, ezek már örökre itt ragadtak.


"Mit várnak a magyaroktól?"


Készpénzt és ellátást.

2015. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy mi az EU elvárása Magyarország felé.
2015. szept. 1. 21:22
 19/20 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Az előbb olvastam, hogy az osztrákok várják őket"


Azért állítanak meg minden nagyobb autót és vonatot mert várják őket?


Meg amúgyis: elsétáltak idáig 2-3000km-eket. Most az a 200 a határig miért nem megy?

2015. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Azért azt észrevettem, h van elég huncutok a MÁV dolgozók. Mint ti is írtátok páran, megvehetik a jegyet, de nem szállhatnak fel. Na most akkor h is van ez? Minek adják el nekik a jegyet, ha nem utazhatnak tovább?

Most ezt tényleg nem azért, h most huu meg haa de védem őket, (a hátam közepére se kívánom őket) de ha már eladták nekik a nyamvadt vonatjegyeket, akkor húzzanak már el a p****ba..

2015. szept. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!