Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Menekültügy. Mi a véleményetek?

Menekültügy. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elég sok összeesküvés-elméletet lehet olvasni a menekültekkel kapcsolatban, nektek mi a véleményetek?

2015. aug. 3. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
A fele hazugság. Tegnap olvastam a Startlapon erről egy cikket,éppen ezekről a hazugságokról írt.
2015. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én a külső pénzelős részében nem hiszek, de azt elképzelhetőnek tartom, hogy aki euró ezrekkel rohangál át a zöldhatáron 20-30 éves fejjel egy olyan országból ahol az 40-50 évnyi keresete lenne, az nyilván nem tisztességes úton jutott hozzá, vagyis köztörvényes bűnöző. A terroristák meg egyértelműen már itt vannak. Kérdés, hogy továbbmennek, vagy csatolnak minket is álomtérképükhöz. Ettől függetlenül biztos van köztük valódi menekült is, ők főleg a családosak. Más kérdés, hogy szerintem a hasonlókultúrájúakhoz és fajtájukbeliekhez kéne vonzódniuk első körben, nem az angol testvérekhez.
2015. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Miközben mindenki azt mondja, hogy összeesküvés, meg hazugság, addig éppen nemrégiben mondták be a rádióban, hogy megfertőzték a teljes szegedi ivóvíz-hálózatot. Bizonyára tök véletlenül...
2015. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Menekültek vannak,sokan,rengetegen de még mindig akad olyan ember aki azt hiszi ez az egész kamu.Na engem ez tud kiboritani,vannak még mindig ennyire buta emberek?
2015. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én azt nem tudom hova tenni, hogy nike cipőben járnak, vastag aranylánc a nyakukban, okostelefonokkal szelfiznek.


Igen, én is olvastam olyat, hogy amerika pénzeli őket, meghogy majd megszállják Európát, de nem tudom, mit higgyek el.

2015. aug. 3. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen az elgondoztató hogy vajon honnan van ennyi pénzük..

Mindenesetre nekem hihető a stori hogy igy akarják az Európai egységet megbontani,és ha igy haladnak az események akkor ugynézki ez menni fog.Ugy érzem ezeknek eszük ágában nincs alkalmazkodni,előbb utobb nagy balhék lesznek.

2015. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Amíg magyar ember él a földön Magyarországot mindig is támadni fogják. Ilyenkor két lehetőségünk van, vagy fegyvert fogunk, vagy mind meghalunk.
2015. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A menekültek tényleg 2 részre bontják az egész országot. Én szerintem egyikhez se tartozok igazán. A menekült gyűlölő nagy hungaristák, akik éjszakánként trianonról álmodoznak féltik kicsiny hungáriát, de nem fogják fel, h minket pont lesz@rnak a menekültek. Aki ennyire nagy hazafi menjen építeni a határt, most azonnal. A menekült pártiak meg túlzottan védik őket, félig politikai okokból mert ellenzék ellenezze azt amit a kormány csinál, de egyik menekült párti se fogadna be egy menekültet se a házába.


Előítéletek nélkül, ha fehérek lennének mennyivel könnyebb lenne nekik. Kicsit barna akkor c igány, ha annál is barnább akk terrorista és ha fekete, akkor meg nig ger és mondja valaki azt, h nem vagyunk rasszisták.

Én tovább engedném az összes menekültet nyugat EU felé, most meddig tartana máv 2-3 vonattal elvinné a határra őket. Olcsó munka erőnek és emberpótlásnak jók lennének a menekültek, de ne rinyáljunk, h az adónkból élnek.

2015. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mi a véleményünk? Miért nem olvasod vissza az elmúlt 1 hónapot, ahelyett, hogy 50-edszer kiírnád? Folyamatosan pörög ez a téma, elárasztja a topicot, már nagyon unalmas.
2015. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valaki 342334 válasza:
Tök hülyeség az egész 20százalékuk a menekült de ők eddig is jöttek pár ezren de a többi 80százalék csak bevándorló aki azt hiszi hogy neki európában lessz az arany élet és angliába szeretne eljutni.Az igazi menekültnek pl szlovákia miért nem jó?
2015. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!