Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek korhatárosra...

Szerintetek korhatárosra kellene tenni a politika topikot? Tehát 18 év alatti kiskorú, szavazásra nem jogosult ne írhasson.

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem rossz ötlet.

De ezt, hogy fogod leelenőrizni? Itt a felhasználók névtelenek, adattalanok.

2015. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
*leellenőrizni
2015. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Jah mert az (ex) Szerelem, szex témakörnél is nagyon bejött :-D
2015. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Ismét egy problémának vélt felismerés, ismét egy nem adekvát, nem érdemi és főleg kivitelezhetetlen megoldási javaslat a vélt problémára. De hány ilyen van itt még?

Ha kedvelném a diktatúrát, azt mondanám, inkább egy moderátor kell, aki ellenőrizné a bejegyzés minőségét, és ha kiskorúnak nyilvánítja, törli. Persze ekkor e kérdés se jelenhetett volna meg.

2015. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem, engem érdekel a fiatalok véleménye, főképp, hogy többjük 2018-ban már szavazóképes korú lesz.
2015. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg szavazhassanak 18 év alattiak is. A felnőttek mindig rajtuk kísérleteznek, nekik parancsolgatnak. Mindjárt máshogy állnának hozzájuk, ha beleszólásuk lehetne a választásokba.
2015. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a liberálisokat kéne innen kiselejtezni, annyira idegesítőek néha.. -.-"
2015. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb szükség lenne most már a menekült témának létrehozni egy teljesen külön "Menekült mizéria" elnevezésű témakört, mert ahány kérdés nyílik az ügyben hát az már beteges:D
2015. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A szerelem-szex-gyengédség rovatok korhatárosak, és tele vannak 14 évesek kérdéseivel. Szóval tökmindegy. Plusz amíg bevallási alapon működik hogy ki hány éves, addig úgyis mindegy a korhatár. Szerintem inkább júzerenként valami komolyabb IQ-teszten kellene minimum egy közepes eredményt elvárni a posztoláshoz/kérdéskiíráshoz...
2015. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok.

Szerintem értelmesebb válaszokat adok itt mint egyesek.

Értelmesebb kérdéseket is teszek fel mit egyesek(khm Wartburgos pálinkázós barátunk khm)

Hetekig bent voltam a top 10ben(egy 98as születésűvel)

Szóval először az itt levőknek egy történelemkönyvet kéne forgatnia,mert néha én szégyellem magam néhány kérdésnél...

Utána meg lehetne egy IQ teszt kitöltése(mondjuk minden választópolgárnak)


Mindegy,18'ban már választhatok és akkor a

"hazafiasbáránynépfront"ra szavazok (beeee)

de nem lehet összekeverni a "hazafiasbáránynépefront"al

2015. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!