Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor mi is az az öszödi...

Most akkor mi is az az öszödi Beszéd?

Figyelt kérdés

Mivel külföldön élek,nem teljesen vágom hogy mi ez az öszödi beszéd?És miért vitáznak róla ennyit?

Valaki leírná nekem röviden és érthetően?


2010. márc. 1. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Objektív választ nem fogsz kapni csak mondom. Max talán itt

[link]

2010. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, én is ajánlom, hogy olvasd el, illetve hallgasd meg a megadott linken (kb. 25 perc). Alkoss véleményt az alapján.
2010. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Gyurcsány 2006-ban, miután megnyerte a választást, elmondta, hogy az utóbbi másfél évben (amíg kinevezett miniszterelnök volt) nem csináltak semmit, hazudtak reggel, éjjel meg este, és úgy tettek, mintha kormányoztak volna, és persze a legfontosabb, hogy elkúrták. Nem kicsit. Nagyon.

E beszéd szeptember 17-én nyilvánosságra került, ennek hatására a "terrorista nácik" megostromolták az MTV-székházat (miután a köztévé megtagadta a Gyurcsány elleni petíció beolvasását). Ezt pedig a külföldi sajtó is adta, erről már biztosan hallottál.

2010. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Gyurcsány még 2006 májusában (?) egy zárt körű MSZP-s rendezvényén hangzott el. Gyakorlatilag itt Gyurcsány elköpte azt, hogy 4 évik semmit sem csináltak, a választást pedig elcsalták. Youtubeon elérhető az egész, 20-25 perces.

A nyilvánosságra hozás következményei voltak a 2006 őszi események.

2010. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Gyurcsány vallomása hogy az Mszp elkúrta az országot
2010. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tessék hallgasd meg magad:


http://www.youtube.com/watch?v=SQkl87o1JfE

Szerintem legtöbbet így tudsz meg. A beszéd 25 perces.

2010. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Őszödön Gyurcsány egy beszédet tartott arról, hogy a rendszerváltás óta elkurvult politikát meg kell változtatni. Nem számítanak a személyes érdekek, véget kell vetni a ciklusok óta egyre magasabbra emelkedő hazugságáradatnak, szép szavaknak, el kell mondani a valóságot, mielőtt belerokkan az ország, meg a párt.

Direkt sokkoló módon adta elő, hogy a drámai hangvétellel bizonyítsa, komolyan gondolja, válságos a helyzet, és így maga mellé állítsa a párttagokat.

Aztán a párton belüli ellenzék a jobboldallal összejátszva a beszédet nyilvánosságra hozta, ezzel ellehetetlenítve Gyurcsányt, hogy továbbra is megmaradjon a politikai/politikusi lopások lehetősége.


És azért vitáznak róla sokat, mert az emberek nagy része nem hajlandó végigolvasni, végiggondolni és megérteni egy ilyen hosszú beszédet, hanem csak a részükre tálalt kiemeléseket ismerik.

2010. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha....most már értem hogy mi a pálya.Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 1. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:

18:47!


Aztán a párton belüli ellenzék a jobboldallal összejátszva a beszédet nyilvánosságra hozta, ezzel ellehetetlenítve Gyurcsányt, hogy továbbra is megmaradjon a politikai/politikusi lopások lehetősége.



Nem értem ezt!


Fejtsd ki bővebben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Gyurcsány hiába mondott egyszer igazat,ha azután is ugyanazt csinálják,mint előtte.Amúgy meg igenis sokkoló látni,hogy mi folyik most az országban!(anarchia közeli állapotok)
2010. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!