Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez volt az Index ajándéka...

Ez volt az Index ajándéka Június 4. -ére?

Figyelt kérdés

Fellépek tegnap az Indexre, mit látok?

5.-6. hír az oldalon, hogy egy zsidó nő meg a holokauszt meg Mengele meg a magyar történelem legsúlyosabb és hogy...

Most ez valami provokáció volt Trianon emlékére, vagy ennek az egésznek valóban volt hírértéke?

Mert már valóban egy kicsit unalmas(gondoljunk bele, hogy ugyan ezt kellene olvasni Trianonról, hogy igen, tudom, elválasztották, de mi a szart keres

ez egy híroldalon, annak is a "főoldalán"?)

Mert a Rubiconban elmegy, aki rágódni akar, rágódjon.


2015. jún. 5. 06:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Miért olvasol olyan hírt ami számodra unalmas?

Olvasgasd inkább a veled egy véleményen lévők honlapjait. Meg leszel elégedve.

2015. jún. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a trianoni békediktátum évfordulóján az a minimum, hogy megemlékezzünk róla. Ez a hírportáloknak is kötelessége lenne. Ha más dolgokról folyton (akár naponta többször) megemlékezünk (pl. filmek vagy más kapcsán), akkor erről miért nem lehet legalább 1 évben egyszer? Előbb-utóbb eljutunk odáig, hogy az emberek elfelejtik Trianont, mert már az emléknapján sem nagyon beszélünk róla. És attól, hogy "nemzeti összetartozás napjának" nevezzük, nem lesz jobb a helyzet.
2015. jún. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem is arról van szó, de

1.Ahogy írtam, majdnem ez az első hír.

2.Semmi extra nincs benne.

3.Pont Trianon "napján".


Mondom, én provokáció szagot érzek.

2015. jún. 5. 08:06
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem mindegy, hogy minek a napja van? Valószínű a zene világnapján is voltak olyan cikkek, amiknek semmi köze nem volt hozzá. Mit kell ezt ennyire felfújni? Ülj meg a hátsódon, neked ettől nem lesz se jobb, se rosszabb..
2015. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
A hivatásos pénzért rettegők ilyenkor fosnak, hogy kicsúszik alóluk a talaj, ezért fokozódik a rettegtetés. Hasonlatos a nagy keresztény ünnepeknél az ateisták és egyéb keresztényellenesek nevetséges és gusztustalan megnyilvánulásaihoz. Lepergetni, továbblépni.
2015. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de te ki vagy, hogy itt osztod nekem az észt, hogy mit csináljak?

A zene az teljesen más.

Trianon és a holokauszt valamilyen szinten mindig is szemben álltak egymással, főleg a csoportjaik.

2015. jún. 5. 08:28
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

6 ezt próbáld megérteni: nincs itt szembenállás. Amíg ilyen szembenállásszerűen fogjuk fel a dolgokat, nem lesz nyugalom. A történelem eseményeiről meg kell emlékezni: méltóan és méltósággal.

Nem fegyvert készíteni belőlük és hadakozni velük. Az ilyen "harcnak" az érdekessége: csak vesztesei vannak - és az áldozatok megalázásával jár.

BÉKE!

2015. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Szóval...... Ez is csak egy napi zs.dózós kérdés


1.Az indexen június 4. -én volt "szent" trianonról cikk.


2. Az indexen június 4-én kb. 80-100 cikk volt de neked pont ezt az egyet sikerült kiemelned, hogy meglegyen a napi zs.dózásod? HM.....? szóval....?

Volt szó az ukrán helyzetről, a devizahitelesekről, a "gazdasági bevándorlókról", VV edináról, sztárok mindennapjairól, kisállatokról stb. stb. de te pont azt a cikket emeled ki amiben egy szerencsétlen áldozat elmondja, hogy hogyan pusztították el a családját?


3. Miért kell összemosni "a szezont a fazonnal"? Miért kell szembeállítani trianonnal pont a vészkorszakot? Mi köze a kettőnek egymáshoz?


4. Akkor vélhetően a magyar (izraelita v. annak nevezett) Nobel- díjasoktól, feltaláloktól tudósoktól művészektől, íróktól iparfejlesztőktől is elhatárolódsz?


5. Az ilyen cikkeknél az árpisávosok mindig leírják, hogy nem olvasnak ilyen témát, de azért odab.sszák a gyülőlködő kommentjeiket......szóval ennyire nem érdekli őket

6. Elég szomorú, hogy egy magyar nemzettársunk tragédiáját gyülőletkeltésre próbálod használni!!! A minimális tolerancia és együttérzés sincs meg a "magukfajtában".

2015. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Tudod mi unalmas? Ez a trianonos szánalmas nyafogás, non-stop. Nőjetek már fel. Egy akkora területen a világ legélhetőbb országát létre lehetne hozni, mint BAZ megye. Inkább ezen kellene agyalni, és nem 100 éves sebeket nyalogatni.
2015. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

"Na töröltették az első két válaszomat a néppártosodók...."


Ezen még meglepődsz? Folyton arról sírnak meg írnak ki kérdéseket, hogy itt nincs szólásszabadság, meg cenzúrázzák az igaz magyarokat, de ehhez képest ők is állandóan "nyomkodják a behajtani tilos táblát".

A kedvencem a mai napig az az eset, mikor egy cigányozó-zsidózó válaszra megjegyeztem, hogy ezt a stílust tán nem kéne, na kinek a válasza tűnt el kb tíz perc múlva? Ja az enyém!

2015. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!