Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy misét...

Mit szóltok hozzá, hogy misét tartottak Orbánnak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mocskos Fidesz! Mocskos Fidesz! Fideszes nyalonckáim 2018-ban ugye tudjátok hogy titeket is vár ám a börtön? A bűnpártolás is bűn ám! Remélem, hogy minél hamarabb feldobja a talpát ez a kerti törpe. Én a sírjára fogok járni ....rni!
2015. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Az utolsót kellene!
2015. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 nepg ***** válasza:
Emberek. Ez a téma nagyfokú komolyságot igényel! Hisz mégis csak az egy élő Istenről van szó! Naná, hogy a Mise róla szól, nemsoká mindenhol. Az MTVA meg majd közvetíti, mint egyéb hőstetteit is. A birkák meg beveszik és bólogatnak! Csak majd ha csökken a nyugdíj akkor nyílik ki talán a szeme!
2015. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Istenem! :-) Régen nevetem már ilyen jókat, mint most, a hozzászólásokat olvasva! :-)

Amúgy nekem rögtön az Abigél jutott róla az eszembe. Az istentisztelet a "Nagy Magyar Nemzeti Ünnepen", a "Kormányzó Úr" nevenapján... :-)

(Az Orbán-misén is azt kellett volna csinálni... :-D )

2015. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"# 16/24 Időpont 05-31 21:50"


"A mocskos multikat Orbán kiűzte így már megnövekedett a gdp hála orbánnak."


(Szent vezetőd nevét illene mindig nagybetűvel írnod...)


-Honnan űzte ki őket?

-Már van saját termelő iparunk?

-Melyik cégek azok?


-Az AUDI, MERCEDES, OPEL, SUZUKI, CONTINENTAL, JOHNSON CONTROLS, GENERAL ELECTRIC, vagy netán a HANKOOK...


-Vagy a kerteskedelemből űzte ki őket?


-TESCO, AUCHAN, PRAKTIKER, BAUHAUS

(a BRICOSTORE ugyan megszünt, de az üzleteit az OBI vette át, a BAUMAX is megszünt, helyette lett az XXXL LUTZ)...


-A fenti, meglehetősen hiányos felsorolásból melyik cég magyar tulajdonú, és melyik nem multi?


(Köztük néhány, a FIDESZ kormány ideje alatt jött Magyarországra...)


Esetleg, soroljam még az Orbán által "kiűzött" multikat.

Nem érdemes, nagyon hosszú lenne a lista...


"Ha nem hiszitek nézzétek meg a számokat mert ott le is írják."


-Igen, de a számokat (a statisztikákat) is ők írják, azt írnak amit jónak tartanak...


"Az egészségügyet meg hagyátok mert azt Gyurcsány tette tönkre,"


-Tény, hogy azt a társaságot sem szeretem jobban, de ebben nem vagyok biztos.


"Orbán csak próbálja rendbetenni!"


-Mivel? Stadionok építésével, ahova szinte már senki nem megy ki meccseket nézni?

-Miért is menne, hiszen jó magyar foci már nincs...


"Most végre béke és nyugalom van provokátorok!"


...Nem úgy mint 2006-ban...

-Bár, ha jól emlékszem, akkor sem az M.SZ.P-s választók gyújtogattak, meg romboltak, hanem az Orbán hívei...


"Hajrá Orbán Viktor, hajrá fidesz!"


-Nem inkább, Hajrá Magyarok, merthogy az Magyarország nem csak Orbán Viktor éa a FIDESZ-ből áll ám...


-Orbán, a megválasztása előtt 1.000.000 munkahelyet ígért.

Ha így haladnak, hamarosan, tényleg csak annyi lesz...


(Amúgy, én is akartam neki ajándékot venni a születésnapjára, de sajnos vasárnap volt, zárva voltak a boltok...)

2015. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!