Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy míg vidéken...

Mért van az, hogy míg vidéken a normális vezetőt keresik a vizsgabiztosok pesten a lehúzásra utaznak?

Figyelt kérdés

Eddig akárkit megkérdeztem, az összes pesti az fizetett a vizsgabiztosnak, szakoktatóm elmondása szerint ott nem a teljesítményre utazik hanem a pénzre egy vizsgabiztos.

Nem tudom mi ez a begyöpösödött gondolkozásmód, vidéken mintha tök más irányba hajtana az ország (pártokráciára nem nagyon térek ki de legalább már itt az ország észre vette, hogy nem a régieket kell előre tolni) mintha BP egy külön ország lenne az országba. Szóval lehet osztani a véleményeket.


2015. máj. 12. 09:08
 1/2 ConnectCare ***** válasza:
Megyeszékhelyen vizsgáztam, én is vittem a borítékot, ott is volt az oktatómnál, csak a végén nem volt rá szükség. De ugyanúgy ment volna itt is a "A vizsgabiztos úr nem kér itt a kútnál egy kávét?", mint Budapesten.
2015. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pesti vagyok, és ugyan 10 éve van jogsim, de egy forintot nem fizettem senkinek sem a kötelezőn kívül (maga a jogsi ára).

Mindenből elsőnek átmentem, és mai napig vezetek, ráadásul balesetmentesen!


Igen, én is láttam anno, hogy volt, aki csúsztatott egy keveset, de azok nem is igazán kaphattak volna jogsit másképpen.

Egyik volt osztálytársam pedig már a 4. bukásán volt túl forgalmiból, így ő azért fizetett, hogy ne kelljen vizsgálatra mennie és ne tiltsák el a jogsi megszerzésétől min. fél évre.

Mondjuk ő mai napig nem tud normálisan vezetni. Nem rég bevonták a jogsiját is 2 évre.

2015. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!