Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Baj, ha egy csöppet nyugat...

Baj, ha egy csöppet nyugat ellenes vagyok?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor a politikai pártokat hagyjuk....

Amúgy egyszerűen észrevettem,hogy itt nyugaton túlságosan is elvan mindenki kényeztetve a keletnél meg nem Irakra meg az ilyenekre gondolok hanem Oroszo.Kína stb.



2015. máj. 7. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Általánosságban szólva... Jogodban áll azt gondolni amit akarsz. Hogy érinthet-e hátrány ha mindig kimondod amit gondolsz? Természetesen igen, van olyan helyzet amikor jobb kussolni.

Pl. szegény nagypapám szeretett "rohadt kommunistázni", aztán mindig keresztbe is lett neki téve ha el akart valamit érni az életben...

2015. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
100%
Jogodban áll azt szeretni, amit akarsz... Csak akkor ismerd is meg és ne csak a kelet jó oldalát (már ha van neki) és a nyugat jó oldalát... A kínai cenzúrázott nettől a tienanmen téri vérengzésig... Mert az is a kelet...
2015. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem valami ellenes lennél, inkább valamiért küzdenél? A jelenlegi helyett hogyan kéne inkább élnünk, stb. Képalkotás...
2015. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 schocko ***** válasza:
67%
...vagy esetleg nézz meg néhány filmet Észak-Koreáról, ahol minden pillanatodat figyeli valaki s nem lehet saját véleményed, sem semmid...
2015. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es mivsan?Nem a szélsőséges kommunizmus miatt...Kína fele fele ennyit erről..Észak-koreába meg ki megy ki??
2015. máj. 7. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Előfordul az ilyesmi, elképesztő, hogy mi mindent el lehet érni pár ócska brossúrával, mondjuk amerikaiak is folyamodtak szovjet állampolgárságért, aztán 10-15 év "szovjetkedés" után többségük visítva futott az amcsi követségre Moszkvában. Tehát lehet Nyugat ellenesnek lenni, csak nem igazán érdemes.
2015. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen nagy baj! Az embereknek meg kéne érteniük, hogy hazánkra csak akkor várhat fényes jövő, ha követjük a nyugati értékrendeket! Hosszútávon élhetőbb, mint a keleti, a kelet sohasem hozott semmi jót Magyarország történelmében! Csak a sok idióta Fideszes és Jobbikos nem bírja ezt megérteni!
2015. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Csak azt nem értem, hogy miért nem mész akkor olyan helyre, ahol nem vagy ennyire elkényeztetve?
2015. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!