Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek az véletlen hogy...

Szerintetek az véletlen hogy a top 10 egyetem a világon mind fizetős?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be azt a top 10 egyetemet, mert az a gyanú hogy inkább az derül ki ebből, hogy angolszász egyetem mind a 10, vagy egyáltalán mi alapján állították sorba őket, mert jónéhány módszer van ami alapján sorrendet állítanak egyetemek között.
2015. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem. Nagyobb bevételből több pénz megfizetni a legjobb oktatókat, a legjobb felszereléseket.
2015. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

angol amerikai


de van ázsiai is a top 25ben

2015. máj. 3. 15:57
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Vedd már a fáradtságot és linkeld be amit nézel úgy könnyebb válaszolni ha látjuk is mire gondolsz nem csak felteszel egy statisztikáról egy random kérdést ami akár következmény is lehet nem pedig ok.
2015. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


csak a googlet ne kelljen hasznalnod

2015. máj. 3. 16:08
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Csak a google első oldalán még ennyi találat volt és mindegyiknél más a rangsor, szóval nyilván én vagyok a hibás hogy nem tudtam milyen kulcsszavakat írtál be és melyik találatot nézted meg.

2015. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és mindegyikben angol amerikaiak vannak az eslő 10 ben
2015. máj. 3. 16:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel a tudomány nyelve az angol, és amúgyis az USA és Kína, Japán költik a legtöbbet kutatásra, aminek fontos része a kutatók odacsábítása. És ezen kutatók nagyrésze egyetemi tanár is. Fogadjunk az első 10 egyetemen mindnél tanít Nobel-díjas és valószínűleg van pénzük a legújabb műszerekre. Ettől nem lett rosszabb egy másik egyetem és főleg nem képez kevésbé jó szakembereket.
2015. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy a fizetős helyek a nyerők. ahol van pénz a rendszerben, ott megtudják fizetni a jó oktatókat, felszereléseket, és a diák is jobban odateszi magát, ha tudja hogy még többet fizethet, ha sokáig húzza az időt az egyetemen.
2015. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

" USA és Kína, Japán költik a legtöbbet kutatásra,"


a gdphez mérten

dél korea izrael japán svédország finnország a sorrend

összegben viszont nem tévedtél.

2015. máj. 3. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!