Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg vannak Magyarországon...

Tényleg vannak Magyarországon ukrán emberrablók, szervkereskedők?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nyet, nyet, nicsnek.
2015. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha dagadt vagyok, akkor kisebb az esély, hogy elrabolnak, mert azt gondolják, hogy nem teljesen egészségesek a szerveim, ugye?
2015. ápr. 29. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak is, szerinted reklámozzák magukat? Vagy szóró-lapoznak erről? Kérdezd a TEK-et ők lehet tudnak ilyenekről.
2015. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha dagat vagy dupla a nyeremény, a májad melet a zsirod is jó pénszt hoz.
2015. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
Az ukránok autóban utaznak...
2015. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gugu Gabor ***** válasza:
82%

Átültetésre szervert nem lehet úgy szerezni hogy leütök valakit az utcán aztán eladom a veséjét...

Jó néhány orvosi vizsgálatot el kell végezni hogy a vese megfelel beültetésre vagy sem. (nem csak arra gondolok hogy maga a szerv egészséges, vércsoport stb)

2015. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Én silkroadon ( Darkweb), találtam hirdetést. 10-20 Bitcoinért már van mindenféle szerv. Gondolom nem kispályás emberekről van szó...


De egy fiatal csövit szerintem hamarabb kiszemelnek, maguknak, olyat akit nem keresnek.

2015. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az ukránok autóban utaznak..."


Én is abban szoktam, néha a villamossal. Nincs ezzel semmi baj.

2015. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak. A rendőrség honlapján fent vannak a körözött személyek, rá lehet keresni bűncselekmény típusa szerint. Rá tudsz keresni az emberrablókra, embercsempészekre (ezekből renegetg van, főleg ukrán és szerb) De az emberrablók között is van jó par ukrán.


[link]

2019. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!