Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerbia határátlépés? (SŰRGŐS! )

Szerbia határátlépés? (SŰRGŐS! )

Figyelt kérdés
Az a helyzet adódott, hogy nekem holnap mindenféle képen át kellene mennem Szerbiába, de pont egy hónapja lejárt a személyi igazolványom. Most mi van?

2015. ápr. 18. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ásotthalomnál megoldható:


https://www.youtube.com/watch?v=kT2xMJRh2g4

2015. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De busszal megyek, egyetemi kiruccanás és be van fizetve a pénz + a kredit is kéne
2015. ápr. 18. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmit se tehetsz, én nem mennék el az útra. Max. annyit, hogy elmész és talán nem veszik észre vagy jófejek lesznek és átengednek. Gondolom útleveled sincsen, még azzal tudnál átmenni.
2015. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Kérjük, hogy a személyazonosító igazolvány érvényességét utazás előtt ellenőrizzék, hiszen már a hétvégén egy személyt visszairányítottak kollegáink a Tompai határátkelőről, mert lejárt az igazolvány érvényességi ideje."


Bár ez a 2010-es szerb gesztus után született irás.


Legfeljebb visszabuszozol, utazgatni amúgy is jó dolog. Ügyfélkapu meg miafassznak, csak feleslegesen zaklat a lejárt okmányokért.

2015. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van ügyfélkapum és nem szólt + 3 hete voltam lakcím kártyát csináltatni, mert megváltozott a lakcímem és akkor már egy hete lejárt a személyim, de az ügyintéző sem szólt.
2015. ápr. 19. 00:23
 6/6 BlackSword ***** válasza:
útleveled van-e??? Vagy csináltass kártyás ideiglenest...
2015. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!