Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a baja a szélsőbaloldaliakn...

Mi a baja a szélsőbaloldaliaknak azzal, hogy kaptak egy szabadnapot a nők?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 19:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

#20

Most néztem a Kaposvári Egyetem agrár + a Gazd kar tanszékeit a jelentős részük működésképtelen lesz.

Van ahol a vezető férfi de az összes beosztott nő.

Van ahol az egész intézet nőkből áll.

Van ahol a vezető nő de a beosztottak vegyesen vannak.

2015. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Az említett karok oktatóira gondolsz? Én nem találtam meg azt, hogy mely karon kik az oktatók, de amit én linkeltem, az elvileg az összes jelenlegi oktatót felsorolja; ott azért nincsenek olyan nagy arányban a nők. De mindegy, feltételezzük azt, hogy azok a nők csak az általad említett karokon tanítanak, aztán úgy valóban szignifikánsabb a női képviselet ott.


De hogy az mekkora problémát eredményez, hogy tanítási szünet alatt egyes karokon teljesen leáll a tanítás oktatóhiány miatt, azt mindenki döntse el maga.

2015. ápr. 2. 21:26
 23/34 anonim ***** válasza:

#22


De, ha szerinted senki sem csinál semmit akkor miért nem lett az egész munkaszüneti nap?

Akkor még az épület fűtésén is spóroltak volna.

2015. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

23:

Nem mondtam azt, hogy senki nem csinál semmit, az egyetemi tanárok munkakörébe korántsem csak az tartozik bele, hogy oktatnak néhány kurzust.


A levél alapján kedveskedtek a női dolgozóknak, és a kereszténység legnagyobb ünnepe küszöbén hazaküldték őket.

2015. ápr. 2. 21:50
 25/34 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg azt a részt a cikkből ahol bármi szó van szélsőbalról vagy hogy ez a dolog rossz lenne? Tesz egy ténymegállapítást, hogy máskor is csinált figyelemfelkeltőt ez a rektor és az baromság volt ennyi, egy szóval nem ítélkezik erről a döntésről.
2015. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

25:

Igazad van, a cikkben valóban nincs benne. De az ún. facebook-on a 444 oldala megosztotta ezt a cikket és ott parasztnak hívták őket. "Azt hitték, úriemberek, pedig csak parasztok".


A szélsőbaloldali pedig ott jön be, hogy 444, ami egy szélsőbalos utcáról szalajtott slepp, akik a mákonyos képzelgéseiket szokták rendszeresen összehányni egy cikkbe.

2015. ápr. 2. 22:18
 27/34 anonim ***** válasza:
Megtaláltam bár ha felteszel egy kérdést belinkelhetnéd a kérdés megértéséhez szükséges információkat, ne nekem kelljen vadászni :D Amúgy innen egyértelműen kitűnik, hogy annak a sugalmazását kritizálták, hogy a nők csináljanak minden házimunkát otthon és kapnak egy szabadnapot hogy legyen idejük kitakarítani, főzni, mosni amíg az uruk pénzt keres ez inkább nagyon is liberális nézetet sugall ami nem jellemző a szélsőbalra, szóval a szélsőbalos dolgot még mindig nem értem.
2015. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Amit a rektor csinált azzal az a baj, hogy a jelképes intézkedéssorozattal csak a jobboldali értékítéletű embereket járatja le.

Ugyanis logikailag védhetetlen(és nem hiszem, hogy abban a pozícióban olyan ül, aki ezt nem tudja), de annak ellenére jelképes értékkel bír mind ez, mind a dresscode ötlete.


Itt a 444 és egyéb portálok olvasói pedig csak további megerősítést kapnak arról a képzetükről, hogy a jobboldaliak közel idióták.


Ezért zavar engem, mint jobboldalit amit csinál az az ember.

2015. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Szánalmas a feministák, és a libsik kifakadása. Érdekes módon amikor a férfiakat éri szexizmus, vagy diszkrimináció az senkit sem zavar. Gondoljunk csak a nők korkedvezményes nyugdíjára, a hadkötelezettségre, vagy akár a családjogi törvényekre.

Ettől függetlenül egyáltalán nem pozitív az ötlet. A férfiak sokkal keményebb, és nagyobb veszéllyel járó munkákat végeznek, magasan többet túlóráznak, sokszor külföldre kényszerülve, mégis folyton le vannak köpve.


Nem szabad naiv ábrándokat kergetni a családanya képet illetően, mert ebből ma már semmi sem igaz. A válásokat többségében a nők kezdeményezik.

A férfi akár meg is szakadhat ha az anya úgy dönt, hogy el akarja vetetni a gyereket, de fordított esetben amikor a nő kezdeményezi a válást persze akkor automatikusan viszi a gyerekeket.

2015. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 BlackSword ***** válasza:
Akkor nesze, én ugyan jobb oldali vagyok, de ez az egész diszkriminatív... Alapvető emberi jogokat és jogelveket sért... Ugyanis senkit nem lehet hátrányosan kezelni, akár nemre, vallásra, bőrszínre, stb...
2015. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!